Revolučná pomoc proti zaschnutým zvyškom jedla a mastnote

0
1107

Obed či večera je navarená, v kuchyni čakajú na svoje umytie mastné panvice a zaschnuté zvyšky jedla. Nie je prekvapením, že pre väčšinu z nás je umývanie riadu nepríjemná a zdĺhavá činnosť. Teraz ale prichádza účinný pomocník, s ktorým získate čistý a žiarivo lesklý riad jednoducho a rýchlo. Na slovenský trh prichádza novinka Pur DuoPower, najsilnejší prípravok v čistení aj ťažko odstrániteľných a zaschnutých zvyškov jedla, od spoločnosti Henkel.

Celonočné odmáčanie a časovo náročné čistenie riadu je minulosťou. Nový Pur DuoPower s revolučným zložením s enzýmami (biokatalyzátormi) prináša doposiaľ nepoznanú umývaciu silu. Tieto aktívne enzýmy pôsobia úplne inak ako tradične používané aktívne látky. Nepracujú len na povrchu, ale prenikajú do zaschnutých zvyškov jedál a narúšajú ich štruktúru. Vďaka tomu dochádza k odstráneniu i veľmi odolných pripálenín, ako sú zaschnuté cestoviny, pripálená ryža či pripečené zemiaky. A to aj bez nutnosti drhnutia, v kombinácii s veľmi silnou odmasťovacou silou.

Nový Pur DuoPower vďaka svojmu veľmi účinnému zloženiu pomáha taktiež ušetriť vodu počas umývacích cyklov. Prispieva tak nielen k znižovaniu nákladov, ale aj k ochrane životného prostredia. Navyše, prítomné enzýmy, pôsobiace pri nižších teplotách do 60 ° C, patria k prírodným zložkám a sú teda ekologicky odbúrateľné. Taktiež podporujú jednoduchšie čistenie odpadových vôd.

Nový Pur DuoPower je k dispozícii v štyroch variantoch – Lemon s osviežujúcou vôňou citrónu, Apple s vôňou jabĺk, Herbs&Mint s príjemnou vôňou  stredomorských byliniek
a najnovšie taktiež Grapefruit&Cherry s jemne sladkastou vôňou čerešní a sviežou vôňou grepov. Každá kvapka novinky Pur DuoPower je pomocou v boji proti mastnote a zaschnutým zvyškom. Nemusíte mať po ruke armádu bojovníkov na čistenie riadu. Pur DuoPower s veľmi silnou odmastňovacou silou a s najlepším zložením pre boj s odolnými a zaschnutými zvyškami jedla ponúka všetko, čo potrebujete k získaniu dokonale čistého a lesklého riadu.

Odteraz sa vo svojej kulinárkej fantázii nemusíte obmedzovať. Nech sa rozhodnete variť čokoľvek, od mäso a mastných jedál z mäsa až po zapekané cestoviny, nový Pur DuoPower zanechá po každom jedle váš riad dokonale čistý a lesklý.

Nový prostriedok pre ručné umývanie riadu Pur Duo Power je k dispozícii  na pultoch obchodov v niekoľkých veľkostiach balenia za odporúčané maloobchodné ceny: 0,99 Eur (450 ml), 1,79 Eur (900 ml), 2,49 Eur (1,35L).