Domov Komerčné články Hľadáte to najlepšie pre vašu umývačku? Zvoľte Somat, jedničku na slovenskom trhu.

Hľadáte to najlepšie pre vašu umývačku? Zvoľte Somat, jedničku na slovenskom trhu.

Umývačku máte naplnenú špinavým riadom a teraz vás čaká voľba čistiaceho prostriedku. Jeho úlohy sú úplne jasné – odstrániť a rozpustiť nečistoty, zabrániť usadzovaniu vodného kameňa, odstrániť zvyšky jedla a ochrániť riad. Ako ale vybrať a neprebrať? Spoločnosť Henkel Slovensko predstavuje čistiace prostriedky pre automatické umývanie riadu značky Somat, ktoré sa vďaka svojej účinnosti stali u spotrebiteľov číslom jeden. A nie je sa čomu diviť. Za neustálym zlepšovaním ich výkonu stojí intenzívny vedecký výskum. Pridajte sa teda aj vy do skupiny priaznivcov značky Somat, s ktorou máte istotu, že sa jej výrobky navzájom dokonalo dopĺňajú a pre vás znamenajú už len perfektne čistý riad.

MULTIFUNKČNé ČISTIČE – poskytujú všetky možné druhy funkcií, a to vrátane soli
a oplachovača (tzv. All-in-1)

Čistiace prostriedky premium
Najnovšie inovácie Somat Gel Caps spájajú všetky výhody multifunkčných tabliet s výhodami gélu pre neprekonateľný lesk. Jedna praktická preddávkovaná gélová kapsula Somat prináša hneď 10 funkcií a vlastností – čistič, oplachovač, soľ, lesk nerezového riadu, ochrana skla a dekoru, posilňovač umývacej sily na škvrny od škrobu a ochrana pred vodným kameňom. Nové gélové kapsuly Somat Gel Caps majú kompletne gélovú formu, rozpúšťajú sa v priebehu dvoch minút a účinkujú okamžite, preto sú veľmi vhodné aj pre krátke programy. Výhodou je aj praktická forma kapsule bez nutnosti rozbaľovania pred použitím. K dispozícii v praktickom znovu uzatvárateľnom obale v dvoch veľkostiach s DMOC: M balení (20 kapsúl) za 8,99 eur, XL balenie (40 kapsúl) za 12,49 eur .

Somat Gold tablety sa už pre mnohé gazdinky stali symbolom úspory času. Disponujú vylepšenou receptúrou s účinným aktivátorom odmáčania, vďaka ktorému už nie je potrebné riad zdĺhavo odmáčať a riešiť čo s odolnými zaschnutými zvyškami jedla. K účinku dochádza okamžite narušením tvrdého povrchu pripáleniny a preniknutím čistiaceho prostriedku hlboko aj do veľmi odolných škvŕn od jedla. Navyše, vďaka novej obohatenej receptúre s enzýmami odstraňujúcimi škrobové škvrny je Somat Gold obzvlášť výkonný proti najodolnejším škvrnám, medzi ktoré patria pripečené zemiaky alebo zvyšky cestovín. K dispozícii v uvedených veľkostiach balení s DMOC: M balenie (24 tabliet) za 8,99 eur, XL balenie (48 tabliet) za 12,49 eur a Mega Pack (72 tabliet) za 15,99 eur.

Čistiace prostriedky All in 1

Tablety do umývačky riadu Somat All in 1 s efektom Power Booster prinášajú perfektnú čistotu a žiarivý lesk a sú ideálnou voľbou pre každodenné použitie. Kombinujú sedem čistiacich funkcií, konkrétne: umývací prostriedok, oplachovač pre oslňujúci lesk, soľ zabraňujúca usadzovaniu vápenatých škvŕn na riade, prísadu pre odstraňovanie čajových škvŕn, pre ochranu umývačky, efekt odmáčania a Power Booster, ktorý pomáha odstrániť odolné škvrny bez nutnosti predumývania. Tablety Somat All in one sú k dispozícii v troch rôznych baleniach za DMOC : 8,99 eur (26 ks), 12,49 eur (52 ks) a 15,99 eur (78 ks) .

Somat Multi – Perfect Gel Express predstavuje pre majiteľov umývačiek perfektnú čistotu a neodolateľný lesk riadu. Obsahuje účinnú gélovú receptúru Express Power, ktorá je obohatená o aktívne odmasťovače a odstráni tak aj tie najodolnejšie nečistoty bez ohľadu na to, aký program zvolíte. Variant Anti-Grease v sebe kombinuje čistiacu silu a zložku pre ešte vyšší odmasťovací účinok, variant Vinegar zaručuje perfektnú čistotu, oslnivý lesk a zároveň odstraňuje nepríjemný zápach. Somat Multi – Perfect Gel Express Power dostať v troch rôznych baleniach s týmito DMOC : M balenie (650 ml , 26 dávok) za 8,99 eur, XL balenie (2 x 650 ml, 52 dávok) za 12,49 eur a Mega Pack (2 x 975 ml, 78 dávok) za 15,99 eur.

Štandardné čističe Classic – pre najlepší výsledok kombinujte so Somat soľou a Somat oplachovačom

Tablety Somat Classic Soda – Effect spoľahlivo odstraňujú najodolnejšie nečistoty a zvyšky jedla. Vďaka čistiacej technológii Soda – Effect bude riad čistý a žiarivý. Pre perfektné výsledky použite vždy dodatočne Somat soľ a Somat oplachovač.Tablety Somat Classic Soda – Effect sú k dispozícii v troch rôznych baleniach za DMOC : 8,99 eur (38 ks), 12,49 eur (76 ks) a 15,99 eur (114 ks).

Somat Standard gél sa Soda – Effect, odstraňuje nečistoty a prináša čistotu a žiarivý lesk. Vďaka svojej tekutej forme sa bezo zvyšku a rýchlo rozpúšťa okamžite po začatí umývacieho cyklu. Pre perfektné výsledky použite vždy dodatočne Somat soľ a Somat oplachovač.Somat Standard gél je k dostaniu v dvoch rôznych baleniach za DMOC:1 l (40 umývacích dávok) za 8,99 eur a Pack 2 l (80 umývacích dávok) za 15,99 eur.

Somat Standard prášok je tradičné riešenie s možnosťou individuálneho dávkovania. Vďaka namáčaciemu efektu odstráni aj tie najodolnejšie zvyšky jedla z riadu. Navyše Soda – Efekt spoľahlivo čistí a zanechá riad lesklý a dokonale čistý. Pre perfektné výsledky vždy dodatočne použite Somat soľ a Somat oplachovač. Somat Standard prášok dostať v dvoch rôznych baleniach za DMOC: 3 kg (100 umývacích dávok) za 12,49 eur a Super Pack 4,5 kg (150 umývacích dávok) za 15,99 eur.