Štvrtý ročník súťaže BLOGER ROKA® práve štartuje a je plný noviniek

0
19533

Už od 1. mája môžu slovenskí blogeri a influenceri bojovať o prvenstvo v súťaži BLOGER ROKA® 2018. Štvrtý ročník súťaže so sebou prináša nielen možnosť ukázať svoj talent a potenciál, ale zavádza aj niekoľko noviniek a trendov. Skoč s nami do toho!

Okrem tradičných kategórií Beauty, Company, Fashion, Food, Life, Newcomer, Travel a Video, tento ročník prináša aj dve nové. Sú nimi kategória Mama – určená pre všetky mamy blogerky a kategória Instagram roka.

Jana Malaga, managing director Content agency: „Medziročne vždy prinášame zmeny a snažíme sa súťaž oživiť tak, aby bola čo najlepšia a najatraktívnejšia. Tento rok sme si pripravili viaceré novinky, ktoré, veríme, že potešia nejedného blogera či fanúšika.“

Ďalšou zmenou, ktorú v tomto ročníku zavádzame je nový spôsob hlasovania. Hlasovanie prostredníctvom e-mailov nahradilo SMS hlasovanie a celý výťažok bude venovaný nadácii Križovatka.

Zmenu prinesieme aj v spôsobe vyhlasovania víťazov. „Našou snahou je, aby pri tom mohli byť naozaj všetci. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli vyhlasovať víťazov prostredníctvom videí a live streamov, ktoré bude môcť každý sledovať na našom YouTube kanáli,“ dodala Jana Malaga. Každá jedna kategória bude vyhlasovaná v iný deň, od 18. do 29. júna, a záver súťaže ukončíme veľkolepou afterparty v Le Club v centre Bratislavy.

Poslednou z noviniek je zvýšený počet Divokých kariet. Tento rok sa na shortlist dostane 6 blogov z každej kategórie na základe hlasovania verejnosti a 4 na základe Divokej karty, ktorú udelia starostlivo vyberaní odborníci s prehľadom a znalosťami v danej oblasti.

„Keďže dbáme najmä na kvalitu obsahu, chceme, aby šancu dostali blogy, ktoré sú hodnotné, avšak nedostali dostatočné množstvo SMS hlasov,“ uviedla Jana Malaga.

Vyhlasovateľom štvrtého ročníka súťaže BLOGER ROKA® 2018 je agentúra Content agency. Hlavným partnerom je automobil MINI, súťaž podporili tieto blogger friendly značky: CCC, FACH, FAnn parfumérie, KRAJ, VB Taxi, Yves Rocher. Technologickými partnermi sú EffectixWebikon. Hlavným mediálnym partnerom tohto awardu je silná trojka Startitup, Sketcher, Odzadu, mediálnym parterom je rádio EUROPA 2Zoznam.sk.

 

Kompletné pravidlá súťaže BLOGER ROKA® 2018 sú zverejnené na stránke súťaže www.blogerroka.sk.