Nová myš Logitech G z vysoko výkonného herného radu je navrhnutá pre hráčsku komunitu

0
918

Spoločnosť Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI), popredný novátor v oblasti herných periférií, dnes predstavila svoju najnovšiu myš z herného radu Logitech G s úplným názvom Logitech® G303 Daedalus Apex Performance Edition Gaming Mouse. Myš Logitech G303, ktorá bola navrhnutá s využitím odozvy nadšencov do počítačových hier a komunity z oblasti eSports, sa vyznačuje exkluzívnou technológiou optického snímania pohybu Delta Zero™ divízie Logitech G, ktorá umožňuje zaistiť presné mierenie a ďalej tiež systémom napínania kovovej pružiny tlačidla – to všetko v kompaktnom a odľahčenom prevedení.

„Od hráčskej komunity sme dostali jednoznačný odkaz, že by si priali myš s ľahkou a symetrickou konštrukciou, akú má model G302, ale v kombinácii s úžasným snímačom pohybu, ktorým sme vybavili myš G502,“ povedal Ujesh Desai, viceprezident a generálny riaditeľ divízie herných zariadení spoločnosti Logitech. „Ich hlasy sme vypočuli a vytvorili sme myš, na ktorej ladení a testovaní sa podieľali profesionálny hráči, aby nám pomohli vylepšiť presnosť, pohodlie a výkon. Vďaka nim a tejto spätnej väzbe sa nám podarilo vytvoriť úžasný produkt.“

Myš Logitech G303 je vybavená jedným z najvyspelejších optických snímačov pohybu, ktoré sú u súčasných herných myší k dispozícii a je preto odrazom neustálej snahy spoločnosti Logitech prevádzať vedecké poznatky do konštrukcie produktov, ktoré budú hráčom pomáhať k víťazstvu. Model Logitech G303 je navyše vybavený možnosťou upraviť si farbu nasvietenia podložky pod myšou v rámci farebnej palety RGB a taktiež jeho jas tak, aby iluminácia ladila s vaším osobitým štýlom, dizajnom vášho počítača alebo prostredím.

„Myš G303 Daedalus Apex nám dáva jednoznačnú výhodu pred ostatnými,“ povedal Sean ‚sg@res‘ Gares z herného tímu Cloud9 zameraného na hru CS: GO. „Táto myš ponúka pri hraní pocit pohody a pritom je ľahká a umožňuje obojručné uchopenie.“

Vyspelý optický snímač pohybu

Vzhľadom k tomu, že je táto myš zameraná na výkon, je vybavená najlepším optickým snímačom spoločnosti Logitech, ktorý zaisťuje maximálnu presnosť sledovania pohybu. Exkluzívna technológia Delta Zero, ktorú optický snímač využíva, minimalizuje odchýlky presnosti, ku ktorým inak dochádza pri rôznych rýchlostiach pohybu a ktorým sa zvyčajne hovorí „zrýchlenie vplyvom myši“, takže zacielenie bude vždy presnejšie a precíznejšie. Vďaka možnosti kombinovať obrovskú škálu rôznych rozlíšení od 200 DPI až po 12.000 DPI, navyše s nulovým vyhladzovaním, dokáže táto myš poskytnúť nedostihnuteľný výkon pri sledovaní pohybu a skvelú odozvu, pretože zvládne sledovať pohyb aj rýchlosťou 300 palcov za sekundu (až 760 cm/s). Optický snímač možno navyše „vyladiť“ pre dosiahnutie optimálneho sledovania pohybu pri prizdvihnutí a s maximálnou rýchlosťou snímania na akomkoľvek hernom povrchu, takže budete môcť vždy dosiahnuť najlepšiu možnú odozvu.

Konštrukcia zameraná na výkon

Myš Logitech G303 ponúka najvyššiu možnú presnosť, odozvu a výkon, aj keď je jej konštrukcia odľahčená, kompaktná a súčasne aj odolná. Exkluzívny systém napínania kovových pružín tlačidiel Logitech G skracuje vzdialenosť pred vlastným kliknutím, čo vedie k lepšej odozve a pocitu z klikania na tlačidlá. Výdrž ľavého aj pravého tlačidla bola testovaná na 20 miliónov kliknutí, čo zodpovedá stavu, kedy by profesionálny hráč eSports trénoval 10 hodín denne celé dva roky. Môžete tak spokojne hrať a spoľahnúť sa na to, že myš Logitech G303 prežije mnoho budúcich súbojov.

Prispôsobiteľné nastavenie RGB farieb

Aby bol vizuálny dojem pri používaní myši Logitech G303 maximálny, je možné farbu svetla, ktorým myš nasvecuje podložku, vybrať z úplnej palety farieb RGB. K dispozícii je tak 16,8 milióna odtieňov farieb. Môžete svoju myš oživiť „dýchajúcimi“ farebnými vzormi alebo svietenie úplne vypnúť.

Cena a dostupnosť

Očakáva sa, že herná myš Logitech G303 Daedalus Apex Performance Edition Gaming Mouse bude v Spojených štátoch a v Európe k dispozícii začiatkom marca 2015 za odporúčanú maloobchodnú cenu 69,99 €. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese gaming.logitech.cz alebo na lokálnych facebook stránkach Logitech.