Bohatstvo vzorov vchodových dverí

0
3763

Vchodové dvere sú vizitkou každého domu. Ich správny výber zvýrazňuje jeho štýl a nabáda hostí, aby prekročili náš prah. Nie je preto nič zvláštne, že nám záleží na tom, aby boli nielen dokonalé a kvalitné, ale i úsporné. Riešením týchto potrieb je značka Aluhaus zo Skupiny OKNOPLAST.

Ponuka Aluhaus predstavuje bohatý výber vchodových dverí s moderným dizajnom. Navyše, všetky produkty, bez ohľadu na použitú výplň, majú súčiniteľ prestupu tepla na úrovni Ud ≤0,8 W/m²K, vďaka čomu môžu byť použité v pasívnych stavbách.

„Dnešní zákazníci hľadajú energeticky úsporné riešenia častejšie ako kedykoľvek predtým. Nielenže tento typ stavieb získava v celej Európe čoraz väčší význam, ale vďaka nemu môžeme znížiť aj prevádzkové náklady domácností našich zákazníkov. Značku Aluhaus sme vytvorili, aby sme mohli realizovať aj tie najsmelšie riešenia, pri zachovanej termoizolácii,“ uviedol Juraj Koudela, obchodný riaditeľ pre Slovensko a Českú republiku v Skupine OKNOPLAST.

Dvere Aluhaus sú dostupné v štyroch produktových líniách – Elite, Elite Frame, Simple a Flat. Každá z nich je k dispozícii v niekoľkých verziách. Líšia sa len v detailoch – ide napríklad o typ dekoratívnych aplikácií či tvar madiel.

Na modeloch Elite sú v špeciálne vyrezávaných komponentoch umiestnené drobné aplikácie z nehrdzavejúcej ocele. Pre dvere z línie Elite Frame je charakteristický čierny rámik, umiestnený po obvode sklenených dekorácií.

Línia Simple je esenciou jednoduchosti a elegancie – moderné panely sú obohatené o vypuklé eloxované intarzie vo farbe INOX. Dvere Flat zachytávajú najnovšie trendy, kedy panely spolu s bočnými svetlíkmi z pieskovaného skla tvoria výnimočnú vizitku domu.

Výrobca ponúka svojim zákazníkom širokú paletu farieb zo škály RAL a rôzne imitácie dreva. Kresbu dreva umožňuje vytvárať povrchová vrstva, ktorá sa nanáša technológiou Decoral. Nanáša sa aj na vnútorné prvky dverí, ktoré sú viditeľné až po ich otvorení. Vďaka tomu vyzerajú elegantne v každej polohe krídla a môžete ich prispôsobiť odtieňu okien z ponuky OKNOPLAST.

Na internetovej stránke spoločnosti www.aluhaus.sk si môžete prezrieť dostupné modely dverí. Ak sa neviete rozhodnúť, použite konfigurátor dverí, vďaka ktorému si môžete vybrať ideálny vzor k vášmu domu.

Aluhaus má vo svojej ponuke aj konštrukcie zimných záhrad, ktoré dodávajú stavbe ľahkosť a majú mimoriadny dizajnérsky potenciál. Môžete ich premeniť na miesto relaxu priamo v prírode, či slnkom zaliaty interiér. Ich farbu a tvar môžete prispôsobiť aj tým najodvážnejším predstavám, pretože Aluhaus má vo svojej ponuke konštrukcie, ktoré umožňujú realizovať aj tie najavantgardnejšie zámery.

Viac informácii hľadajte na stránke www.aluhaus.sk

foto: OKNOPLAST