Spoznajte trendy na leto 2016

0
1592

Trendy v móde sa menia rýchlejšie ako niektorí z nás stíhajú sledovať. Výhodou je však to, že väčšina z nich sa recykluje, takže ak ste sa práve prebrali po 30 rokoch, máte šancu, že sa oblečiete podľa najnovšej módy. Aj keď si najradšej obliekate dámske tepláková súpravy, lebo pohodlie je základ, pozrite sa na to, ako môžete zažiariť vďaka svojmu outfitu.

Aké farby sa budú nosiť 

V roku 2015 bola farbou roka marsala a ani rok 2016 nebude bez výrazného úspechu podobnej farby, toto leto si zoberte na mušku vínovú farbu. Ale pozor, jeden kúsok a dosť, pretože táto minimalistická a zároveň elegantná farba musí na vás vyniknúť. Okrem toho tu je hnedá farba, ktorá je super vo všetkých odtieňoch – čokoládová, horčicová alebo aj béžová. Hlavne čokoládová vyzerá veľmi dobre v kombinácii s bielou a oranžovou či žltou. Nebojte sa kombinovať aj „nudnú“ šedú s jemnou ženskou koralovou.

Čo najviac letí

Najväčším trendom toto leto bude minimalizmus. Napríklad jednoduché koralové dámske šaty po členky, ktoré doplníte jemnými sandálkami a výraznejšími šperkami, budú vyzerať skvelo. V prípade, že sa ochladí, zachránia vás minimalistické trenčkoty, ideálne v šedej či béžovej farbe. Práve šedá vynikne v kombinácii s koralovou farbou. Ak by ste chceli niečo odvážnejšie, môžete minimalistické kúsky oživiť atypickým strihom.

Trochu excentrickosti 

Ak minimalizmus nie je nič pre vás, môžete siahnuť aj po niečom excentrickejšom. Späť do módy sa vracia denim a strapce. Z toho vyplýva, že rifľová bunda s koženými strapcami je in. A tiež kabelky či topánky so strapcami. Tie, ktoré milujú farby a geometrické vzory, poteší určite africký etnoštýl – farebné pončo na chladnejšie večery s geometrickými tvarmi skvele oživí váš minimalistický outfit. Toto sú tie najdôležitejšie trendy, ktoré z vás urobia hviezdu, či už budete na dovolenke v Taliansku alebo na prechádzke Bratislavou.

ilustračné foto: pixabay.com