Zažite výnimočné chvíle regenerácie s penami do kúpeľa Radox

0
940

Každý z nás prežíva veľa stresujúcich a náročných dní, po ktorých sa potrebuje uvoľniť a oddýchnuť si. Čo zaručene pomôže v boji s únavou a prepracovanou mysľou? Vychutnajte si hrejivý relaxačný kúpeľ s penami do kúpeľa Radox, ktoré v sebe ukrývajú výnimočnú kombináciu mnohých neobyčajných kvetinových a bylinných vôní. Zoznámte sa tiež s niekoľkými osvedčenými pravidlami pri kúpeli, ktoré by ste nemali zanedbávať. 

Všetci poznáme ten pocit, keď naše vyčerpané telo potrebuje reštart, pri ktorom sa maximálne odreaguje a ponechá všetky starosti bokom. Pre príjemný relaxačný zážitok pritom nemusíme chodiť ďaleko, stačí si napustiť vaňu a ponoriť sa do teplej vody, ktorá je spoľahlivým pomocníkom v boji proti preťaženému organizmu. Spoznajte svet pien do kúpeľa značky Radox, ktoré vášmu telu prinesú nezabudnuteľný pôžitok z kúpeľa po namáhavom dni v práci. Ich nápadité vône vás povznesú nad všetkými problémami.

Dokonalé uvoľnenie vášho svalstva s penou Radox Muscle Therapy

Premôžte napätie kúpeľom s penou Radox Muscle Therapy. Kúpeľ zrelaxuje vaše vyčerpané telo po celodennom fyzickom zaťažení či športovom výkone a vôňa kúpeľovej peny Radox Muscle Therapy vás priam diabolsky pohltí vďaka netradičnému spojeniu výťažkov čierneho korenia a ženšenu. Po tomto energickom kúpeli sa vaše telo i myseľ určite vzpruží.

Hoďte stres za hlavu s penou Radox Stress Relief

Ak hľadáte ten správny spôsob odpočinku, vychutnajte si regenerujúci kúpeľ s penou Radox Stress Relief, ktorý prináša opojnú vôňu eukalyptu a rozmarínu. Užite si príjemný pocit pohody a zabudnite na všetky stresujúce okamihy z celého dňa.

Účinný relax s penou Radox Relax

Doprajte svojmu telu neobyčajný odpočinok kúpeľom s penou do kúpeľa Radox Relax s doslova magickou kombináciou vône levandule a lekna. Nechajte vaše myšlienky voľne plynúť a oddajte sa tomuto výnimočnému kvetinovému kúpeľu s bohatou penou, po ktorej sa budete cítiť skvele.

Sladké sny s penou Radox Sleep Easy

Oddajte sa pred spaním teplému kúpeľu s penou Radox Sleep Easy, po ktorom sa spoľahlivo uvoľníte. Vychutnajte si upokojujúci kúpeľ s kombináciou jemných vôní harmančeka a jazmínu. S penou Radox Sleep Easy zaženiete všetky starosti z uplynulého dňa a pripravíte svoju myseľ na pokojný spánok.

Vôňa Ďalekého východu s penou Radox Eastern Spirit

Objavte mystický svet Orientu v uvoľňujúcom kúpeli s penou Radox Eastern Spirit, ktorá povzbudí vaše telo a myseľ a vďaka kombinácii vôní lotosového kvetu a pomarančových kvetov vás prenesie do exotických končín. Popustite uzdu svojej fantázii a pripomeňte si atmosféru horúcich letných dní.

Netradičný kúpeľ s penou Radox Original

Všedné dni v plnom pracovnom vyťažení si zaslúžia nevšedné zakončenie s penou do kúpeľa Radox Original. Pripravte sa na svieži príval korenistých vôní borievky a tymianu a odľahčite vašu myseľ od celodennej únavy a stresu.

TIP PRE VÁS

Aj správny kúpeľ môže byť alchýmia, alebo čo dodržiavať a čoho sa pri kúpeli vyvarovať

  • Dbajte na správnu teplotu vody, ktorá by mala dosahovať teploty maximálne o 1-2 °C vyššie, ako teplota nášho tela, teda v rozmedzí 36 – 38 °C. Pozor na príliš horúcu vodu, ktorá zosilňuje bolesť a zbytočne prehrieva organizmus.
  • Kúpeľ je pre náš organizmus vhodný ideálne raz týždenne.
  • Odporúčaná doba pobytu v teplom vodnom kúpeli je 15 minút. Prekročenie dvadsať minútovej procedúry vysiľuje organizmus.
  • Po kúpeli je vhodné osprchovať sa chladnou sprchou, aby nezoslabol obehový systém krvi.
  • Potom čo vystúpite z vane, doprajte si 10 – 15 minút pokojného odpočinku, aby sa ustálil váš srdcový rytmus.