Svieža energia v novinkách od značky Radox

0
1627

Bratislava, 25. februára 2014 – Značka Radox prináša na slovenský trh novinky, ktoré vynikajú svojou bohatou paletou farieb aj vôní. Tento nový rad prípravkov dodá telu dokonalú rovnováhu aj príjemné povzbudenie. Trojica najnovších dámskych sprchovacích gélov ponúka výnimočné spojenie vôní citrusových plodov a byliniek. Vďaka nim bude každé sprchovanie jedinečným osviežujúcim rituálom, na ktorý sa budete tešiť každý deň.

Počas týždňa často hľadáme inšpiráciu, ako naštartovať či zakončiť hektický deň niečím povzbudzujúcim. Novinky, trojica dámskych sprchovacích gélov Radox – Revive, Uplifting a Energise, prinášajú dokonalú regeneráciu i príjemné osvieženie tela i mysle hneď v troch rôznych variantoch. Stačí si vybrať, ktorá vôňa bude vyhovovať aktuálnej nálade najviac.

Sprchovací gél EnergisePS-SKIN-DUSCHDAS-ForMen-FL-250ml-8816809-C1

Pre všetkých, ktorí potrebujú povzbudenie je „energetický“ sprchovací gél Radox Energise ideálna voľba. Tento príval energie, ktorý v sebe ukrýva výnimočné spojenie vône sviežej limetky a opojnej mäty, ponúka chladivé povzbudenie s nádychom príjemnej letnej vône. Nájdite stratenú energiu a doprajte svojmu unavenému telu tú správnu starostlivosť. Vaše telo i myseľ budú fungovať na hranici svojich možností.

 

Sprchovací gél RevivePS-SKIN-DUSCHDAS-FruitandCreamy-FL-250ml-C4

Jemný a zároveň „oživujúci“ sprchovací gél Radox Revive pomôže načerpať novú dávku energie vďaka podmanivej vôni šťavnatej mandarínky a citrónovej trávy. Stačí prebudiť všetky zmysly a prenesiete sa do ďalekých trópov, krajiny pôvodu citrónovej trávy. Táto zaujímavá kombinácia sviežich vôní dokáže nielen dobre naladiť, ale aj príjemne povzbudiť.

 

Sprchovací gél Uplifting,Uplifting

Priam „povznášajúce“ účinky sprchového gélu Radox Uplifting dodáva netradičné spojenie vôní ružového grapefruitu a bazalky. Ocenia ich všetky ženy, ktoré sa potrebujú odreagovať a zbaviť sa každodenného stresu. Odhaľte horkastú vôňu grapefruitu, ktorý povzbudzuje dobrú náladu spoločne s výnimočnou arómou bazalky. Po sprchovaní sa budete cítiť ako znovuzrodená.

 

Nezáväzná odporúčaná spotrebiteľská cena sprchovacích gélov Radox Energise, Revive a Uplifting je 2,15 €.

O značke Radox

Svet značky Radox dostane vaše telo aj myseľ do rovnováhy a naladí vás do nového dňa. Prostredníctvom sprchovacích gélov, peny do kúpeľa, či tekutého mydla vám ponúka relaxáciu aj osvieženie, starostlivosť aj povzbudenie.

Značka RADOX vznikla v Anglicku spojením prvých slabík slov radiated [vyžarujúci] a oxygen [kyslík], ktorá charakterizovala vôbec prvý výrobok Radox uvedený na trh – soľ do kúpeľa na nohy.