Netradičná svadba s IKEA

0
1240

Váš veľký deň musí byť do bodky dokonalý, o tom niet pochýb. Rovnako aj svadobná hostina, ktorá väčšinou končí až na svitaní. Nechajte sa inšpirovať svadobnými tipmi z IKEA, svadobná príprava nikdy nebola kreatívnejšia!

V bohémskom štýle

Inšpirujte sa moderným bohémskym štýlom, ktorý dominuje nielen tohtoročným prehliadkovým mólam, ale aj interiérom a dekoráciám. Nebojte sa kombinovania materiálov, vzorov a rôznych tvarov.

Pri výbere farieb sa riaďte jemnými, púdrovými odtieňmi ružovej alebo marhuľovej. Báť sa však nemusíte ani zelenej a zemitých tónov, „vo dvojici“ s bielou vyzerajú neodolateľne.

Náš tip: Menšie vázy môžete zavesiť nad svadobný stôl na konár stromu a naplniť obľúbenými kvetmi. Obyčajný hlinený kvetináč poslúži aj ako nádoba na príbor.

Vázy: SNÄRTIG, €0,69; ENSIDIG, €0,99

Karafa: LÖNSAM, €1,49

Poťah na vankúš: VIGDIS, €6,99

Lavica: NORNÄS, € 79,90, lavicu z masívnej borovice môžete natrieť náterom BEHANDLA, € 3,99

Hra s doplnkami

Pri výbere prestierania stavte na jednoduchosť a ľahko kombinovateľné farby. Súhra šedej a bielej bude pôsobiť elegantne, punc bohémskosti získate vďaka dekoráciám z kvetov alebo papiera.

Náš tip: Svadobní hostia sa môžu inšpirovať takisto – farebne zladené balenia na dary vytvoria priam fotogenický kútik.

Séria riadu: IKEA 365+, od €1,49; ARV, od €1,99

Darčeková škatuľa: KÄRESTA, €19,99

Dekorácia: VISIONÄR, od €2,99

 Po zotmení

Priam čarovnú atmosféru po zotmení dosiahnete vďaka lampášom a sviečkam.

Náš tip: Rozmiestnite lampáše po celej záhrade, stoloch alebo, v prípade nepriaznivého počasia, aj prístrešku. Nevynechajte ani konáre stromov. Zvoľte však prekryté lampáše, aby vietor či vír tanca len tak ľahko nesfúkli plameň.

Lampáše: ROTERA, od €2,99; BORRBY, od €5,99

LED solárna lampa: SOLVINDEN, €6,99