Netradičná spolupráca spojí umenie a gastronómiu

0
878

Slovenské národné divadlo vytvorilo spoločne s barom Amber´s v Sheraton Bratislava Hoteli nový netradičný koncept, v ktorom sa spája umenie a gastronómia. Od začiatku mája až do konca júna 2016 budú môcť návštevníci divadla po predstavení vyskúšať špeciality hotelovej reštaurácie a v deň predstavenia využiť 20-% zľavu na menu a alkoholické nápoje v bare Amber´s.

Toto netradičné spojenie je prvé svojho druhu na Slovensku a jeho jedinou podmienkou je, že návštevník si zakúpi vstupenky 1.a 2. kategórie na predstavenia Opery a Baletu.

„Stačí, keď sa návštevník divadla preukáže takýmito vstupenkami a má možnosť degustovať  gastronomické špeciality, či víno z našej vinotéky. Sme len pár krokov od vchodu do Slovenského národného divadla a preto nám príde prirodzené, že sa spoločne s divadlom snažíme divákom spríjemniť chvíle s ich priateľmi, či rodinou,“ povedal na margo spolupráce Branislav Kačkovič, riaditeľ Sheraton Bratislava Hotel.

„Našim návštevníkom dávame v priebehu mesiacov máj a jún do pozornosti nielen repertoárové stálice, ale aj hosťujúce operné a baletné predstavenia špičkových Európskych divadelných súborov v rámci festivalu Eurokontext.sk v dňoch 20. mája až 3. júna 2016,“ dopĺňa Natalie Dongová, PR manažérka Slovenského národného divadla.

Využitie tejto ponuky prioritne otestovali a odporúčajú aj umelci SND, hosťujúci tenor Opery SND Miroslav Dvorský a domáca sólistka Baletu SND Viola Mariner.

foto: Ivan Ölvecký, SND