Dokonale čistý riad aj pri nízkych teplotách – nový Pur Power

0
1098

Nebaví vás nekončené drhnutie riadu? Aj vás pri pohľade na kopu „zaschnutého“ riadu obchádzajú mdloby? Vďaka novému radu produktov značky Pur vás už pohľad na mastné panvice a zaschnuté zvyšky jedla nevydesí. Pur Power s technológiou Cold Boost zbaví váš riad škrobových zvyškov až o 50% účinnejšie , a to aj pri nízkých teplotách vody. Umývanie riadu bez zdĺhavého namáčania alebo náročného drhnutia ocení ako pokožka vašich rúk, tak aj vaša peňaženka.

Vylepšená receptúra
Nový Pur Power obsahuje špeciálne enzýmy, ktoré  až o 50 % lepšie odstránia škrobové zvyšky jedla aj v studenej vode. Enzýmy prenikajú do hĺbky nečistôt, kde aktívne pôsobia a rýchlo rozpustia aj tie najpripálenejšie usadeniny. Pur Power si rýchlo poradí aj s veľmi odolnými pripáleninami, ako sú zvyšky cestovín, pripálená ryža, alebo zapečené zemiaky.

Starostlivosť v každom smere

Okrem účinných enzýmov je novinka šetrná aj k pokožke rúk a nezabúda ani na vašu peňaženku. Vylepšená receptúra zachová vaše ruky jemné a hebké. Nový Pur Power navyše dokonale odstráni nečistoty aj pri umývaní v studenej vode, čím šetrí cenné eurá do vašej rodinnej  kasy.

Pur Power je na pultoch predajní dostupný od 1. februára 2015 v týchto veľkostiach: 450 ml, 900 ml a 1,35 l. Odporúčaná maloobchodná cena je  0,99€ za 450ml balenie, 1,79€ za 900ml balenie a 2,49€ za 1,35L balenie.