Dajte si DELI a berte život s nadhľadom … nielen na Veľkú noc!

0
1401

Jar už niekoľko dní klope na dvere, cítite to i vy? Teší sa na ňu každý maškrtník bez rozdielu veku. Máte pocit, že nič nestíhate? A nebodaj vás chytá jarná únava? Nezúfajte! Dajte si DELI a hoďte starosti za hlavu. DELI je ta pravá tyčinka, ktorá vám pomôže prekonať všetky ťažkosti a brať život s nadhľadom.

Hoci tohtoročná zima nebola príliš dlhá, určite sa už každý z nás teší na jar. K jari predovšetkým patrí Veľká noc, prebúdzajúce sa počasie a kvitnúce príroda. No nie vždy je všetko také ružové, ako by sa zdá a hneď sa objaví mráčik na oblohe. Či už poprší celý víkend alebo toho máte v práci vyše hlavy, nevešajte kvôli tomu hlavu. DELI vás nikdy nesklame a zlepší vám náladu už po prvom zahryznutí.

Ak tento rok nestíhate prípravy na Veľkú noc trochu, potešte svojich koledníkov s tyčinkou DELI oriešková či s pistáciovou príchuťou vo farbách jari. So svoju zelenou farbou sa budú pekne vynímať medzi nafarbenými vajíčkami a po ochutnaní vykúzlia úsmev nepochybne každému z nás! Zahryznite sa do kvalitnej horkej čokolády, vrstvy karamelu ak tomu pistáciovej či orieškovej príchute, ktorá vás ohromí svojou jedinečnosťou.

DELI jednoducho k jari patrí. Vďaka svojej praktickej veľkosti sa vojde do kabelky či len do vrecka a budete mať tak pri sebe vždy rýchlu maškrtu na jarné dobrodružstvo, ktorá vo vašich ústach rozohrá doslova koncert chutí. Zahryznite sa do čokoládovej, orieškovej, pistáciovej alebo arašídovej. Skvelé príchute, ktoré len čakajú, až ich ochutnáte!

Tyčinky DELI (35g) nájdete za odporúčanú maloobchodnú cenu 0,35 EUR alebo ako tyčinku DELI XXL (46g) za odporúčanú maloobchodnú cenu 0,45 EUR.

Obľúbenú tyčinku DELI nájdete aj na Facebooku. Neváhajte a pridajte sa medzi jej obľúbencov i vy – www.facebook.com/deliczsk