ADATA XPG Z1 DDR4 3400 pamäte v pretaktovaní pokorili nový rekord – 4034MHz!

0
877

Spoločnosť ADATA Technology, popredný výrobca vysoko výkonných pamäťových modulov DRAM a produktov založených na čipoch NAND Flash, s hrdosťou oznamuje, že jej pamäte XPG Z1 DDR4 3400 Gold Edition zvládli takt až 4034MHz pri použití chladenia vzduchom v základnej doske msi X99A XPOWER AC. Tým vytvorili nový svetový rekord pre DDR4 moduly!

Najlepšia voľba pre ultimátny výkon!

V úzkej spolupráci s výrobcami základných dosiek usiluje ADATA o dosiahnutie čo najlepších výsledkov DDR4 modulov na architektúre Intel X99. Pamäte XPG Z1 DDR4 3400Gold Edition pokorili rekord extrémne vysokým taktom až 4034MHz, čo je dobrá správa pre všetkých hráčov aj ostaných používateľov, ktorí vyžadujú trvalý výkon, chladenie a stabilitu.

Pamäte XPG Z1 DDR4 3400 sú odpoveďou ADATA na požiadavky používateľov, pričom nechýba prísľub výrobcu udržať ich stabilné dodávky na základe dopytu trhu. To dáva všetkým overclockerom, hráčom alebo nadšencom potrebný výkon vždy a všade.

ADATA spolupracuje s msi pri demonštrácii možností pretaktovacích pamätí XPG a dosiek s čipsetom X99 na veľtrhu COMPUTEX 2015 v dňoch 2. až 6. júna v Taipei. ADATA aj vás rada privíta na stánku J0806 v Nangang Exhibition Hall 1F, aby ste sa na vlastné oči presvedčili o ich ultimátnom výkone.

o ADATA XPG
Xtreme Performance Gear (XPG) je značkou spoločnosti ADATA Technology pre počítačové periférie s naozaj vysokým výkonom. Produkty ADATA XPG sú charakteristické spoľahlivým zdolávaním náročných testov metodiky ADATA A+ Testing, čo je garanciou najvyšších štandardov pre zabezpečenie ultra vysokého výkonu a vysokej stability pri veľkej záťaži. Produkty vynikajú aj svojím štýlovým vzhľadom, za ktorý už získali mnoho prestížnych ocenení na celom svete ako napr. japonskú cenu Good Design alebo Taiwan Excellence Gold Award. Produkty ADATA XPG sú uznávané u overklokerov a renomovaných profesionálnych hráčov, ktorí ich používajú ako ultimátne zbrane pre dosiahnutie víťazstva. Pre viac informácií prosím navštívte stránky: http://www.adata.com/en/xpg/.