ADATA Clicks Off – nový štýlový UC340 USB 3.0 flash disk

0
1111

Spoločnosť ADATA Technology, popredný výrobca výkonných pamäťových modulov DRAM a produktov založených na čipoch NAND Flash, predstavila nový USB flash disk UC340. Výnimočný dizajn modelu Choice UC340 tvoria geometrické línie a čistá povrchová úprava. Nosiť ho môžete na šnúrke, ako prívesok na kľúčoch alebo len tak vo vrecku alebo kabelke. Vďaka SuperSpeed USB 3.0 môžete prenášať kdekoľvek maximálne 16 až 256 GB súbory s hudbou, videom, alebo svoje osobné dáta behom niekoľkých okamihov. Stačí len zatlačiť farebnú hlavu (systém push-to-click) a objaví sa USB konektor, ktorý sa opätovným stlačením skryjete. Jednoduché, elegantné a aj veľmi praktické riešenie!

Štýlový a prenosný

UC340 je malý geometrický umelecký skvost. Elegantné čierne trojuholníkové fazety na jeho plášti dopĺňajú skvele farebné priesvitné telo disku. Nie je to len obyčajná pamäťová jednotka, ale stelesnenie toho najlepšieho výkonu a kvality v rámci klasickej módnej línie. Stačí len kliknúť a okamžite sa objaví konektor USB, takže sa už nemusíte trápiť s krytkami, ktoré sa často strácajú. Jediným kliknutím premeníte nádherný prívesok ADATA na prvotriedny flash disk UC340 a naopak. Trojuholníkový vzor si zachováva aj veľký otvor na disku, ktorý môžete využiť pre pohodlné pripojenie krúžku na kľúče, náramku alebo šnúrky na krk, čím sa z neho stáva módny doplnok.

Rýchly a praktický

Disk UC340 je dodávaný vo veľkostiach od 16GB až do 256GB. Vybavený je vysokovýkonným rozhraním štandardu USB 3.0 SuperSpeed s rýchlosťou čítania a zápisu až 200/120 MB/s, čo znamená menej času pri kopírovaní veľkých súborov. Svoje filmy, hudbu alebo dokumenty tak prenesiete za kratší čas. Disk ADATA Choice UC340 preto vyniká elegantnou rovnováhou medzi štýlom a maximálnou praktickosťou. Majitelia tohto USB disku môžu okrem doživotnej záruky využívať aj aplikácie ADATA „UFDtoGO“ a „OStoGO“, ktoré zvyšujú mobilitu a pohodlie. Aplikácie sú dostupné na bezplatné stiahnutie na stránkach výrobcu.

O spoločnosti ADATA

Spoločnosť ADATA Technology, jeden z najväčších výrobcov modulov DRAM a USB flash diskov na svete, poskytuje ucelené riešenia v oblasti pamätí, ktoré zahŕňajú pamäťové karty, pevné pamäťové úložiská SSD (solid state drive) a prenosné pevné disky. Produkty so značkou ADATA získavajú prestížne medzinárodné ocenenia, ako sú nemecké ceny iF Design a red dot, cena veľtrhu CES za najlepšiu inováciu (CES Best of Innovations Award), japonské ocenenie Good Design, ďalej cena Best Choice of Computex a taiwanská cena Excellence Gold Award. Mottom spoločnosti je „Láska, život, sny“, čo plne vyjadruje podstatu značky ADATA a úlohu, akú hrajú inovatívne pamäťové produkty v úsilí ľudí o univerzálne cenené ideály. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese www.adata-group.com.