Domov Komerčné články Hubert de Luxe rose vitazom sumivych vin na Vino Bojnice 2014

Hubert de Luxe rose vitazom sumivych vin na Vino Bojnice 2014

Hubert de Luxe rosé je najmladším členom rodiny sektov Hubert, ale stáva sa čoraz obľúbenejším medzi laickou aj odbornou verejnosťou. Svedčí o tom ďalší úspech, ktorý tentoraz zožal na súťaži Víno Bojnice 2014 s medzinárodným zastúpením – Hubert de Luxe rosé získal veľkú zlatú medailu a stal sa šampiónom v kategórii šumivé vína.

Hubert de Luxe rosé zaznamenal okrem týchto úspechov aj ocenenie z prestížnej medzinárodnej súťaže vín Vinalies International Paris 2014 a stal sa víťazom v kategórií šumivých vín na 18. ročníku Výstavy slovenských vín – AGROVÍNO 2014.

Hubert de Luxe rosé má lahodnú chuť lesného ovocia a jedinečnú arómu, ktoré vás prenesú naspäť do slnečného leta. Za svoju elegantnú ružovú farbu vďačí odrode Tramín červený. Tramín červený je jedna z mála aromatických odrôd, ktoré dokážu dať vínu aj trochu prirodzeného farbiva. Vďaka tomu umožňuje výrobu pravého aromatického ružového sektu. Hubert de Luxe rosé sa výborne hodí k jemným zákuskom s ovocím, ako sú ovocný košík s pudingom a lesným ovocím, ovocné rezy, cheesecake alebo hriešne dobrá vanilková zmrzlina s horúcimi malinami.