Niekoľko psích vychytávok na každý deň

0
2088

Koľko zbytočných a nepraktických veci si vieme kúpiť, prečo by sme takýmito zbytočnosťami nezásobili aj našich psích kamarátov. Ponúkame vám malý výber z nich:

1. Miska s bludiskom

Aj váš pes sa hneď po doparení k jedlu začne z chute napchávať ako by týždeň nejedol. Tak aj preňho je táto miska s bludiskom. Táto miska slúži zároveň ako hračka lebo pri nej strávi viac času ako pri klasickej miske.

slo-bowl-dog-food-bowl-for-slow-feeding-3

2. Plyšová fľaša pre psi

Pre všetkých milovníkov piva je tu fľaška pre psi. Keď už pivo má rád majiteľ, nemal by pes v ničom zaostávať za svojim majiteľom.

dogs-equis-beer-bottle-dog-toy-thumb

3. Fľaša na vodu

Asi najpraktickejšia vec z celého nášho výberu, cestovná fľaša s miskou.  Stačí ju naplniť vodou a môžete vyraziť. V prípade potreby stačí odšraubovať fľašu a do vrchnáka, ktorý slúži ako miska naliať vodu. Keďže ide o najpraktickejšiu vec z nášho výberu ponúkame aj cestu do obchodu.

travel-water-bottle-for-dogs-the-cap-is-the-bowl-642

4. Žraločia plutva

„Plávacie koleso“ pre psi so žraločou plutvou. Ak váš pes miluje vodu určite sa poteší možnosti vystrašiť všetkých kúpajúcich.

shark-fin-dog-life-jacket-1639

5. Pusa

Krásny úsmev vďaka hračke, ktorá pobaví nielen vášho psa, ale aj vás vďaka červeným perám a bielym zubom, ktoré vášmu psu tak „pristanú“.

big-lips-smile-mouth-shaped-dog-toy-1