Zdravie a krása sa budú odrážať vo vašich vlasoch

0
1254

O čom ženy snívajú, ak ide o vlasy? O veľkom objeme? Alebo silných vlasoch? Podľa posledných prieskumov túžia predovšetkým po nádhernom lesku. S novým radom Schauma Mirror Gloss, ktorý obsahuje šampón na vlasy, kondicionér a olej, sa tento sen stáva skutočnosťou. Výsledkom budú ešte krajšie a žiarivejšie vlasy s oslnivým leskom. Všetkých večných chlapcov zase poteší novinka v podobe šampónu Schauma SuperPower!, ktorý ich vlasy „nakopne“ energiou a dodá im silu a sviežosť na celý deň. 

 

Zbohom vlasy bez lesku

Schauma Mirror Gloss ponúka oslnivý, priam zrkadlový lesk na dlhých 24 hodín*. Jeho tajomstvo spočíva v unikátnej receptúre s tekutými mikrokryštálmi. Svojím jedinečným zložením uhladzuje vlasovú štruktúru, vďaka čomu sa môže svetlo dopadajúce na vlasy lepšie odrážať. Výsledkom je oslnivý lesk každého jedného prameňa.

Najžiarivejšie výsledky dosiahnete kombinovaným používaním všetkých produktov nového radu Schauma Mirror Gloss.  Šampón vlasy perfektne a šetrne umyje a postará sa o ich hebkosť. Kondicionér ich vyživí a vyhladí tak, že ich ďalšia úprava bude hračkou. Denná starostlivosť, olej Schauma Mirror Gloss 24h, dodá jednotlivým prameňom okamžitý zrkadlový lesk, ktorý vydrží až 24 hodín.

Hrdinom každý deň

V každom mužovi sa ukrýva hrdina, ktorý chce ukázať svoju silu, odvahu a energiu. Nie je nič jednoduchšie ako prebudiť hrdinu v sebe vďaka šampónu na vlasy Schauma SuperPower!, ktorý hneď ráno v sprche nabije každého poriadnou dávkou energie. Ľahká receptúra bez silikónov s osviežujúcou vôňou eukalyptu, pomaranča, vanilky a zmyselného pyžma s výťažkom z guarany naštartuje mužské zmysly a dodá silu na celý deň, a to nielen vlasom či pokožke.

Produkty Schauma Mirror Gloss Schauma SuperPower! sú dostupné v predajniach od januára 2015. 

 

Nezáväzne odporučená cena:

Šampón Schauma Mirror Gloss, 250ml                                                                 2,45 €

Šampón Schauma Mirror Gloss, 400ml                                                                 3,29 €

Kondicionér Schauma Mirror Gloss, 200 ml                                                        2,45 €

Olej Schauma Mirror Gloss 24h, 50 ml                                                                 4,79 €

Šampón Schauma SuperPower!, 250 ml                                                                2,45 €

Šampón Schauma SuperPower!, 400 ml                                                              3,29 €