Zahaľte sa do podmanivých kvetinových vôní sprchovacích gélov Radox

0
1099

Tiež milujete vôňu rozkvitnutej kytice alebo čerstvo natrhaných kvetov? Doprajte si pravý pôžitok príjemne ľahkých a očarujúcich kvetinových vôní teraz aj v sprche so sprchovacími gélmi Radox Relax a Radox Radiant, ktoré prinášajú zaujímavé kombinácie fantastických vôní a zaujímavých prísad. Všetky milovníčky kvetinových vôní si navyše môžu vybrať medzi variantom gélového či krémového zloženia.

Krémový sprchovací gél Radox Radiant doslova rozžiari vaše telo a myseľ
Okúzľuje vás vôňa magnólie, ktorá je symbolom čistoty a ženskej krásy? Jej zmyselná vôňa v kombinácii s krémovou konzistenciou, ktorú v sebe spája sprchovací gél Radox Radiant vás doslova očarí. Prebuďte svoje zmysly a premeňte každodennú rutinu na ozajstný zážitok zo sprchovania. Vďaka krémovému zloženiu s bohatou penou vám bude vaša pokožka pripadať hebká a vláčna a vy sa budete cítiť priam výnimočne.

Doslova odzbrojujúca relaxácia s dámskym sprchovacím gélom Radox Relax
Máte za sebou náročný deň, po ktorom si potrebujete oddýchnuť? Rozmaznávajte svoje telo i myseľ netradičným spojením vône levandule a vodného lekna, ktoré vám dodá príjemný pocit pohody a dokonalého uvoľnenia. So sprchovacím gélom Radox Relax zabudnete na všetok stres a po sprche sa budete cítiť ako znovuzrodená.

Nezáväzná odporúčaná spotrebiteľská cena sprchovacieho gélu Radox Relax a sprchovacieho gélu Radox Radiant je 2,15 €.

Prečo ženy milujú kvety…
Medzi nami snáď nie je dáma, ktorej by kvety nevykúzlili úsmev na tvári. Či už darované, alebo vlastnoručne natrhané. Prečo však majú ženy tak rady kvetiny? Kvety nám pripomínajú nevšedné okamihy – vyvolávajú spomienky na človeka, ktorý nám ich odovzdal a na slová, ktoré pritom hovoril. Kvety sú aj pekným bytovým doplnkom, ktorý ho zároveň príjemne rozvoňajú.

Nie každý však možno vie, že kvety rovnako môžu niesť konkrétny význam a posolstvo.

Aký význam majú kvetiny, ktorých extrakty sa nachádzajú v sprchovacích géloch Radox Radiant a Radox Relax ?
Levanduľa = úcta a láska k obdarovanej osobe
Magnólia = nevinnosť a pôvab
Lekno = čistota srdca