Valentín na zámku Chateau Herálec

0
1892

Bratislava, 7. februára 2014 – Ak ste romantická duša s citom pre krásu a na sviatok sv. Valentína si chcete vychutnať výnimočnú atmosféru a dopriať nerušený čas vo dvojici, určite by ste mali navštíviť Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L´OCCITANE***** na Vysočine.

Ponorte sa do rozprávkového lesa a malebných scenérií vysočinskej krajiny. Majestátne priečelie zámku Herálec je naozaj dychberúce, srdce a dušička každej romantičky určite zaplesá. Romantický zámok Herálec s anglickým parkom z 18. storočia je od prvého momentu prísľubom nezvyčajného zážitku. Zámok napriek alebo práve vďaka svojej rozľahlosti ponúka doslova zenovú oázu pokoja a kľudu, pobyt strávite v absolútnom súkromí a dokonale sa zrelaxujete.

Pre všetky zamilované páry je v súkromí luxusného zámockého Boutique hotela Chateau Herálec pripravený špeciálny Valentínsky balíček. Čaká na vás oddych vo vírivke, ktorá je umiestnená v zámockej veži s fľašou šumivého sektu. Gurmánskym zážitkom bude romantická večera pri sviečkach, na ktorej si pochutíte v reštaurácii Honoria. Ak sa rozhodnete predĺžiť si svoj valentínsky pobyt na zámku o druhú noc, tretiu dostanete ako pozornosť od zámockej pani.

Prežijete tu nezabudnuteľné chvíle pri spoločných prechádzkach ruka v ruke v čarovnom parku, relax si vychutnáte vo výnimočných priestoroch zámockého Wellness & Spa by L´OCCITANE, ktoré je prvé Spa L´OCCITANE v Čechách i na Slovensku. Príjemné chvíle môžete zakončiť posedením pri horiacom krbe s pohárom výborného vína.

Pre váš dokonalý oddych a komfortný spánok využite i jedinečné pillow menu, ktoré ponúkne dokonalý pôžitok z každej noci strávenej na zámku Chateau Herálec.

Virtuálnu prehliadku zámku nájdete na www.chateauheralec.com.

O zámku Chateau Herálec:

5 hviezdičkový boutique hotel Chateau Herálec je symbolom kvality, luxusu, súkromia a výnimočnosti. Zámok s novogotickými prvkami z 19. storočia je zapísaný do zoznamu národných kultúrnych pamiatok ČR a je jedným z najkrásnejších českých zámkov.

Zámocký hotel ponúka luxus päťhviezdičkového štandardu, unikátne designové ubytovanie a exkluzívny servis. Nachádza sa v pomyselnom strede Európy, v srdci českej Vysočiny, v regióne s najväčším výskytom historických pamiatok UNESCO a uprostred takmer nedotknutej prírody českej Vysočiny. Má vynikajúcu polohu s priamym prístupom po diaľnici D1, v dostupnom zázemí medzinárodných letísk v Prahe, v Brne a vo Viedni a tiež s možnosťou pristávania helikoptérou v exteriéry zámku.

Boutique hotel Chateau Herálec je určený širokej verejnosti, ktorá vyhľadáva služby na najvyššej úrovni pod jednou strechou, a tiež manažérom a podnikateľom, ktorí môžu prostredníctvom konceptu klubových aktivít rozvíjať na zámku svoje podnikateľské aktivity, tráviť voľný čas v súkromí a podporovať svoj zdravý životný štýl.

Chateau Herálec ponúka svojim klientom exkluzívne ubytovacie kapacity vrátane kráľovského a prezidentského apartmánu, priestory pre spoločenské, konferenčné a pracovné stretnutia, športové centrum s golfovým trenažérom, wellness a spa, ktoré sa nachádza v južnom krídle a je prvé svojho typu v Čechách. Reštaurácia, bar s archívnou vínnou pivnicou. Výnimočnú atmosféru priamo na zámku dopĺňa kaplnka sv. Anny s dych berúcim oratóriom.

Zámok obklopuje anglický park z 18. storočia a pre tých, ktorí vyhľadávajú aktívny pobyt, radi spoznávajú krásy prírody a chcú z nej načerpať energiu, ponúka prostredníctvom Knihy zážitkov nezabudnuteľné chvíle a adrenalín: jazdu hotelovým kabrioletom, let balónom, let vrtuľníkom, golfový trenažér, aquazorbing, psie záprahy, stavanie iglu, cykloturistiku, tradičný hon a ďalšie aktivity.

Pre návštevníkov ponúka zámocký hotel Chateau Herálec zenovú oázu, v ktorej strávia svoj pobyt v absolútnom súkromí a ničím nerušenom kľude. Špecialitou Chateau Herálec je unikátna zbierka značkových francúzskych vín z oblasti Bordeaux, jedna z najväčších zbierok tohto druhu v Čechách a delikátna zámocká gastronómia z výlučne čerstvých lokálnych surovín bez chemických prísad a dochucovadiel.