Stilago uvádza značku GUESS

0
1870

Módny e-shop Stilago vám prináša horúcu novinku! Do svojho portfólia sme zaradili luxusnú značku GUESS, takže váš letný outfit môže byť opäť o niečo originálnejší. Neustále myslíme na to, ako vám, našim náročným zákazníkom, priniesť v oblasti módy to najlepšie. Práve preto sme sa rozhodli našu hviezdnu rodinu, v ktorej máme viac ako 1000 značiek, rozšíriť práve o značku GUESS. GUESS je symbolom amerického štýlu spojeného s talianskou eleganciou. Táto značka rezonuje v každom znalcovi módy bez ohľadu na vek či pohlavie. Ak túžite po kvalite a luxuse, v Stilagu vám splníme všetky módne priania; najnovšie aj so značkou GUESS.

Značka GUESS bola založená v roku 1981 bratmi Marcianovcami, ktorí sa presťahovali z južného Francúzska do Los Angeles v túžbe splniť si svoj „americký sen“. Jedným z ich prvých dizajnov boli sexi obtiahnuté džínsy 3-zip Marilyn, ktoré mali pri členkoch zipsy a boli jemnejšie a svetlejšie než klasické džínsy. Napriek tomu, že ich cesta do obchodov nebola jednoduchá, bratov to neodradilo. Dôverovali svojmu inštinktu a ich trpezlivosť sa vyplatila. Model 3-zip Marilyn sa nakoniec na pulty predajní dostal a napriek tomu, že bol v porovnaní s ostatnými džínsami drahší, za pár hodín sa všetky kusy vypredali. V priebehu 80-tych rokov sa GUESS dokonca vyprofiloval na jednu z najpopulárnejších značiek džínsov a kompletne redefinoval postavenie tohto kúsku oblečenia vo svete módy.

Značka GUESS sa čoskoro stala symbolom mladosti, sexepílu a dobrodružného životného štýlu. Pod jej úspech sa do značnej miery podpísala aj ich kultová reklamná kampaň. Sexi a zmyselné čierno-biele fotografie modeliek sa stali popkultúrnou ikonou v histórii módnej reklamnej fotografie. Prvé z nich uzreli svetlo sveta už začiatkom 80-tych rokov a preslávili nielen značku GUESS, ale aj vtedy neznáme modelky ako  Claudiu Schiffer, Annu Nicole Smith, Evu Herzigovú či Laetitiu Casta.

Počiatky značky GUESS sa spájajú s džínsovou módou, no postupne sa jej záber rozširoval a jej úspech stále narastal. V súčasnosti ponúka svojim zákazníkom komplexný sortiment vysokokvalitného a luxusného oblečenia a módnych doplnkov. Kvalitné materiály, unikátny dizajn a dokonalá kombinácia nespútaného amerického štýlu s francúzskou zmyselnosťou sú dôvodom, prečo sa GUESS postupne vybudoval na silnú globálnu značku zastúpenú vo viac ako 80 krajinách po celom svete.

Nezabudnite si teda ustriehnuť kampane vašich obľúbených značiek a špeciálne si posvieťte na hviezdu – kolekciu značky GUESS. Máme totiž silný pocit, že sa po nej „zapráši“ rovnako rýchlo, ako po kultových džínsach  3-zip Marilyn…