Špeciálne vianočné darčekové balíčky Rexona potešia vašich blízkych spojením tradície aj exkluzivity

0
1372

Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym vianočnými balíčkami Rexona, ktoré spestria vašu nádielku pod stromčekom. Vianočné darčekové kazety Rexona v sebe ukrývajú nielen osvedčené účinné antiperspiranty Rexona, ale aj sprchovacie gély Rexona, ktoré je možné na slovenskom trhu zakúpiť exkluzívne len v tomto darčekovom balení. Stavte na istotu a doprajte svojim blízkym spoľahlivú ochranu pred potením v spojení s príjemným zážitkom zo sprchovania v jedinom balíčku kozmetiky. Vybrať si môžete z troch pánskych a štyroch dámskych variantov. K vybranému pánskemu a dámskemu darčekovému baleniu je navyše milý bonus, ktorý ocenia nielen nadšení športovci.

Pre ženy:

Nie je sexy ako Sexy 

Aj napriek tomu, že vás sychravé počasie núti baliť sa do páperových búnd a huňatých kožuchov, môžete sa cítiť rovnako sexi, ako by ste bola v koktejlkách. Pocit plný sviežosti a dravého sexappealu vám prinesie dámska darčeková kazeta Rexona Sexy. Nechajte sa pohladiť jedinečným sprchovacím gélom so zmyselnou vôňou Rexona Mild Freshness, ktorého krémová konzistencia príjemne pení a zanechá vašu pokožku dokonale hebkú. Chcete svoj ​​sexy vzhľad dotiahnuť do dokonalosti? S antiperspirantom Rexona Sexy môžete zabudnúť na nelichotivé škvrny potu v podpazuší. Vďaka nenápadnej ženskej kvetinovej vôni, ktorá kombinuje vôňu ruží, broskýň, vanilky a jazmínu, a spoľahlivej 48-hodinovej ochrany pred potením, budete vy, alebo obdarovaná dáma kráľovnou všetkých večierkov.

Pre ženy, ktoré majú rady pohyb a príjemný pocit sviežosti, ponúka Rexona praktickú vianočnú kazetu s antiperspirantom Rexona Shower Clean s jedinečnou technológiou MotionsenseTM pre nepretržitý pocit sviežeho podpazušia, sprchovacím gélom Rexona Freshness & Care a špeciálnou ružovou športovou fľašou s chladiacou vložkou, ktorá je praktickým spoločníkom nielen pre náročné športové výkony.

Pre fanúšičky prírodných vôní Rexona pripravila špeciálny darčekový balíček s osviežujúcim sprchovacím gélom Rexona Fresh Mint, ktorý vďaka spojeniu éterického tea tree oleja a mäty dokonale prehreje skrehnutú pokožku v kombinácii s antiperspirantom Aloe Vera, ktorý poskytuje až 48-hodinovú ochranu a dodáva pocit prirodzenej krásy.

 Pre mužov:

Mužná kozmetika pre milovníkov áut Ferrari

Ak chcete vášho partnera či blízkeho potešiť kvalitnou a originálnou kozmetikou, stavte na pánske darčekové kazety Rexona. Hľadáte vhodný darček pre nadšeného športovca, ktorý je veľmi aktívny a potrebuje mať spoľahlivý antiperspirant aj príjemný sprchovací gél vždy po ruke? Darčeková kazeta s antiperspirantom Rexona Men Xtra Cool s výnimočne silnou mentolovou vôňou, až 48-hodinovú ochranou pred potením, s originálnym dizajnom od návrhárov dizajnu áut Ferrari a špeciálnou technológiou MotionsenseTM ho určite nesklame. V kombinácii so sprchovacím gélom Rexona Cool Ice a praktickou modrou športovou fľašou s chladiacou vložkou, ideálnou pre veľké športové výkony, sa bude bezpochyby táto darčeková kazeta pod stromčekom vynímať.

Ďalšie dve varianty pánskych darčekových kaziet Rexona prinášajú kombináciu sprchovacieho gélu Rexona Cool Ice, ktorého vôňa dokonale povzbudí, a antiperspirantu Rexona Cobalt alebo Rexona Quantum. Obsah oboch balení antiperspirantov s dizajnom od automobilových expertov Ferrari zatočí s nepríjemným potením až po dobu 48 hodín a vďaka špeciálnej technológii MotionsenseTM zanechá príjemný pocit sviežeho podpazušia aj pri náročnom celodennom pohybe.

Nezáväzná odporúčaná spotrebiteľská cena pánskych a dámskych vianočných darčekových kaziet Rexona so športovou fľašou (sprchovací gél 250 ml, antiperspirant v spreji (150 ml), športová fľaša) je 8,59 €. Nezáväzná odporúčaná spotrebiteľská cena pánskych a dámskych vianočných darčekových kaziet Rexona (sprchový gél (250 ml), antiperspirant v spreji (150 ml)) je 8,59 €.