SLOVENSKÍ OBCHODNÍCI BUDÚ PO TRETÍ KRÁT BOJOVAŤ O TITUL MASTERCARD OBCHODNÍK ROKA

0
908

Súťaž MasterCard Obchodník roka 2015 je projektom spoločnosti MasterCard, ktorý si kladie za cieľ vyzdvihnúť tých najlepších obchodníkov a súčasne pomôcť spotrebiteľom v orientácii na trhu. Teraz štartuje na Slovensku tretí ročník tejto súťaže. Obchodníci budú súťažiť celkovo v 10 kategóriách. Zároveň bude v pondelok 18. januára spustené hlasovanie verejnosti, kedy budú môcť zákazníci vybrať svojho najobľúbenejšieho obchodníka. Hlasovať bude možné prostredníctvom internetových stránok www.obchodnik-roka.sk a SMS správ až do 18. marca 2016.

Cieľom súťaže je poukázať na kvalitu produktov a služieb ocenených obchodníkov v maloobchode. „Nielen obchodníci, ale aj zákazníci vnímajú toto ocenenie ako určitú záruku. Je dôkazom dobre odvedenej práce predajcu a spokojnosti zákazníkov s ponúkanými službami,“ hovorí Josef Machala, Loyalty & Acceptance Manager MasterCard. Titul MasterCard Obchodník roka tak môže zákazníkom pomôcť v orientácii na trhu, ale je aj dobrou známkou pre zamestnancov a akcionárov.

Súťaž sa skladá celkovo z desiatich kategórií. Víťaza v 9 odborových kategóriách a absolútneho víťaza určí nezávislá agentúra GfK Czech na základe výskumu verejnej mienky. Víťazom každej z odborových kategórií sa stane obchodník, ktorý získa najlepšie celkové hodnotenie. Absolútnym víťazom a držiteľom titulu MasterCard Obchodník roka 2015 sa stane ten obchodník, ktorý získa úplne najvyššie hodnotenie zo strany zákazníkov, a to bez ohľadu na kategóriu tovaru.

Súťažné odborové kategórie:

  1. MasterCard Obchodník s potravinami 2015
  2. MasterCard Obchodník s drogériou a parfumériou 2015
  3. MasterCard Obchodník s odevmi 2015
  4. MasterCard Obchodník so športovými odevmi a potrebami 2015
  5. MasterCard Obchodník s elektronikou 2015
  6. MasterCard Obchodník s knihami 2015
  7. MasterCard Obchodník pre dom, záhradu a chovateľov 2015
  8. MasterCard Obchodník s nábytkom a bytovými doplnkami 2015
  9. MasterCard Internetový obchodník 2015

Cena verejnosti

V kategórii Cena verejnosti určí víťaza široká verejnosť svojím SMS a internetovým hlasovaním, ktoré prebieha od 18. januára do 18. marca na stránkach www.obchodnik-roka.sk. Každý hlasujúci sa automaticky zaradí do súťaže o 10 tabletov iPad mini 2 Cell 16GB Space Gray.

Všetci víťazní obchodníci ocenení titulom MasterCard Obchodník roka 2015 budú vyhlásení počas galavečera na Slovak Retail Summite dňa 26. apríla 2016.