Robíme to pre fanúšikov

0
985

Lidl je oficiálnym predajcom licencovaných produktov UEFA EURO 2016

Futbalová horúčka vypukne na Slovensku už v pondelok 30. júna! V Lidli si môžete vybrať z ponuky viac ako troch desiatok výrobkov s tematikou blížiacich sa majstrovstiev Európy, samozrejme za skvelé ceny. Obchodný reťazec je totiž oficiálnym predajcom licencovaných produktov UEFA EURO 2016 .

Správneho fanúšika spoznáte na prvý pohľad, jeho celý outfit hovorí jednoznačne: fandím našim! V Lidli si nakúpite všetko potrebné, do národných farieb sa oblečiete od hlavy až po päty. Šiltovky (4,99 €), tričká (5,99 €), topy (2 kusy v balení za 7,99 €), mikiny (12,99 €), bermudy (6,99 €) či šortky (5,99 €) so slovenskými symbolmi a oficiálnym logom kontinentálneho šampionátu.. To všetko a ešte oveľa viac nájdete už od pondelka vo vašom Lidli. Nezabudli sme ani na mladých fanúšikov. Pre chlapcov a dievčatá máme pripravené tričká (4,99 €), topy (2 kusy v balení za 6,99 €), mikiny (9,99 €), bermudy (5,99 €), šortky (4,99 €) a športové súpravy (6,99 €).

Na premiérové majstrovstvá Európy so slovenskou účasťou je potrebné sa zodpovedne pripraviť. V Lidli na vás čakajú aj futbalové lopty a bránky. Môžete si natrénovať svoju techniku či zorganizovať vlastný turnaj. Nevyhnutnou výbavou každého fanúšika sú aj farby na tvár, zástava a zástavky na auto. V Lidli jednoducho nájdete všetko potrebné na to, aby ste si zápasy slovenských futbalistov mohli vychutnať naplno.