Rex – váš domáci profesionál na pranie

0
1109

Obdivujete čistú posteľnú bielizeň a žiarivo biele obrusy špičkových hotelov a reštaurácií? Teraz môžete oslnivú belosť dosiahnuť aj u vás doma. Doprajte svojmu šatníku alebo posteľnej bielizni profesionálnu starostlivosť s novým pracím práškom Rex Pro-White, ktorý zabezpečí dokonalú belosť oblečenia a ušetrí cenné eurá do rodinnej pokladničky.

Žiarivo biela ako od profesionálov

Rex je teraz dostupný s novou vylepšenou receptúrou Pro-White, vďaka ktorej bude vaše oblečenie bez škvŕn a žiarivo biele, akoby ho vyprali skutoční profesionáli. Kvôli dokonale čistým pracovným košeliam už viac nemusíte navštevovať čistiareň, stačí použiť vášho osobného profesionála na pranie v pohodlí domova. Navyše, teraz Rex šetrí nielen váš rodinný rozpočet, ale aj miesto v kúpeľni. Pracie prášky značky Rex nasledujú všeobecný trend koncentrácie objemu a menia tak svoje odporúčané dávkovanie zo 100g na 75g na jedno pranie s garanciou rovnakého výsledku. Rex Pro-White je teda nielen koncentrovanejší a účinnejší, ale  hlavne praktický z hľadiska dávkovania, prenášania či uskladňovania.

Vône z celého sveta v novom dizajne

Obľúbené pracie prášky a gély značky Rex prichádzajú na pulty predajní i s novým dizajnom a okúzľujúcimi vôňami z celého sveta. Odhaľte vôňu Južnej Ameriky vďaka  Rexu Amazonia Freshness, alebo sa ponorte do vône stredozemia s Rexom Mediterranean Freshness. Milovníkov Ďalekého východu omámi vôňa japonskej záhrady v podobe Rex Japanese Garden; aróma zeleného čaju a jasmínu s esenciálnymi olejmi je zase typická pre Rex Green Tea and Jasmine.

Žiarivé farby a profesionálna čistota budú dostupné aj pre vaše farebné oblečenie. Účinnú novú receptúru pre oživenie farieb obsahuje taktiež rad pracích prostriedkov Pro-Color.

Odporúčané maloobchodné ceny pre nový Rex Pro-White a Rex Pro-Color sú: 20praní 4,29€ za 60praní za 10,99€.