Domov Komerčné články Pustite sa do jarného upratovania

Pustite sa do jarného upratovania

Málokto vie, že domácnosť vyčistíte aj prúdom pary, bez použitia chémie

Jarné upratovanie už dávno nie je postrachom gazdiniek. Ak si správne vyberiete praktických pomocníkov v podobe domácich spotrebičov, zvládnete to rýchlo, a napriek tomu dôkladne. Všetky úskalia v podobe nánosov prachu na ťažko prístupných miestach, všadeprítomných zvieracích chlpov či znečistených podláh zdolajú vysávače a parný čistič gorenje.

Málo ľudí vie, že napríklad parný čistič gorenje SC1800R sa bez použitia chémie, len za pomoci regulovateľného prúdu pary, postará o hygienicky čistú domácnosť. Bez obáv ho môžete použiť na pevné podlahy, sanitárnu techniku​​, vodovodné batérie, koberce a dokonca aj okná. Vďaka rôznym nástavcom zdolá aj horšie dostupné miesta.

Užívateľský komfort, mimoriadny dosah, praktické príslušenstvo, vysoký sací výkon, nadčasový dizajn. To všetko charakterizuje vysávače gorenje. Modely VC1411B , VC1615G , VC2027RPO , VC2223RPBK a VC2226RPB zbavia baktérií, prachu a ďalších nečistôt celú domácnosť, vrátane zle prístupných miest a rohov. Spravidla sú vybavené vysoko efektívnou HEPA filtráciou, funkciou plynulého rozbehu motora, elektronickou reguláciou výkonu a praktickými gumovými kolieskami.

Výhodou je možnosť dokúpenia ďalšieho užitočného príslušenstva. Napríklad Spinner nádoba vie zachytiť až 90 % prachu, čo ocenia nielen alergici. Bonusom je veľká úspora sáčkov, jednoduché použitie, čistenie i skladovanie. Špeciálna Pet hair kefa spoľahlivo vysaje zvieraciu srsť. Polohovateľná teleskopická kefa Extensive brush dosiahne na najvyššie police a skrine, aj za nábytok, a to bez ohľadu na uhol. Parquet brush, dlhá a úzka kefa so štetinami, čistí parkety a plávajúce podlahy bez rizika poškriabania. Oproti tomu Turbo brush, vzduchom poháňaná turbo kefa, je vhodná na čistenie kobercov a iných mäkkých podlahových krytín. Rotuje a aktívne odstraňuje prachové častice, vlasy a iné vlákna. Výsledkom je až o 25 % lepší čistiaci výkon ako pri bežnom vysávaní.

Viac na: www.gorenje.sk/mala_biela_technika/vysavace