Pripravte sa na horúce dni so sprchovacími gélmi Radox

0
1309

V horúcich letných dňoch potrebuje snáď každý z nás nájsť ten najúčinnejší recept, ako dobiť energiu. Čím však začať? Naštartujte svoj ​​deň osviežujúcou sprchou so sprchovacím gélom a šampónom 2v1 Radox Invigorate alebo sprchovacím gélom Radox Refresh, ktoré vďaka neobyčajne sviežej vôni citrusových plodov zabezpečia dokonalé vzpruženie všetkým dámam aj pánom.

Mätové opojenie so sprchovacím gélom a šampónom 2v1 Radox Invigorate pre mužov aj ženy

Ak hľadáte dokonalé chladivé povzbudenie, vyskúšajte Radox Invigorate, sprchovací gél a šampón 2v1 s výťažkami z mäty a citrusového oleja, ktorý si obaja zamilujete. Vôňa citrusov vás príjemne ochladí a opojná vôňa mäty dokonale premôže vašu únavu. Doprajte vášmu telu a mysli ten pravý osviežujúci pôžitok zo sprchovania s Radox Invigorate.

Bleskové povzbudenie so sprchovacím gélom Radox Refresh pre mužov aj ženy

Potrebujete rýchle povzbudenie, ktoré vás nabije dokonalou dávkou energie? Vyskúšajte ľahkú, ale pôsobivú vôňu sprchovacieho gélu Radox Refresh, ktorý prináša jedinečnú kombináciu výťažkov z eukalyptu a citrónového oleja. Vôňa eukalyptu spoločne s citrusovým olejom účinkuje príjemne na vašu psychiku. Radox Refresh vám prinesie dokonalé osvieženie v horúcich dňoch.

Nezáväzná odporúčaná spotrebiteľská cena sprchovacieho gélu Radox Refresh a sprchovacieho gélu a šampónu 2v1 Radox Invigorate je 2,15 €.

Tipy na letné osvieženie

V lete, keď teploty prekračujú tridsiatku, sme viac unavení, nemôžeme dobre spať, a najradšej by sme sa schovali do chladnej jaskyne alebo si vychutnávali tieň pri vode . Ako sa na sparné dni pripraviť, aby sme deň v práci zvládli čo najlepšie? Ak sedíte celý deň v kancelárii bez klimatizácie, pite vlažné tekutiny, dopĺňajte minerály a skúste vynechať presladené nápoje. Vlažná voda s citrusovými plodmi, osviežujúci čaj alebo minerálka sú to pravé. Ak máte chuť na sladké, dajte si radšej lahodnú zmrzlinu.

Pod tečúcou studenou vodou si môžete schladiť predlaktia, a ak vám to pracovné prostredie dovolí, nebojte sa siahnuť po nádobe so studenou vodou a ponorte si do nej na chvíľočku chodidlá. Môžete počas horúcich dní zostať doma? Osviežte si očné viečka plátkami chladivej uhorky, zdržiavajte sa v miestnosti, ktorá nie je orientovaná na juh, a dajte si niekoľkokrát za deň vlažnú alebo studenú sprchu. Príjemný pocit osvieženia zo sprchovania zažijete so sprchovacím gélom a šampónom 2v1 Radox Invigorate alebo sprchovacím gélom Radox Refresh, ktoré vďaka podmanivému spojeniu citrusov a aromatických byliniek či eukalyptu doslova zaplavia energiou mužov aj ženy.