Ponorte sa do vône letného Stredozemia

0
1947

Predstavte si, že by ste sa mohli kedykoľvek počas roka tešiť z odpočinku pohodových letných dní. Znie to nereálne? Opak je pravdou a to vďaka novému praciemu prostriedku Rex 3xAction Mediterranean Freshness od spoločnosti Henkel Slovensko. Nové zloženie odstraňuje odolné škvrny, uchováva žiarivú bielosť, jasné farby a pôsobí na moderných vláknach ako ochranný štít. Navyše jedinečná vôňa kvetov bugénvilei navodí atmosféru leta plného radosti a uvoľnenia.

Dlhotrvajúca sviežosť stredozemného morského vzduchu a aróma kvetov bugénvilei skombinované v novinke Rex 3xAction Mediterranean Freshness vnesú aj do zimných mesiacov a sychravých jarných dní slnečné lúče. Každý uterák, obliečku, tričko alebo košeľu zahalí vôňa leta a vám navodí letnú dovolenkovú náladu, ktorá vašej rodine dodá pocit radosti, uvoľnenia a vyčarí úsmev na tvári.

Nový Rex 3xAction Mediterranean Freshness sa postará nielen o príjemnú vôňu bielizne, ale navyše sa o ňu aj dokonale postará. Vďaka svojmu zloženiu prináša trojitú účinnosť. Odstraňuje odolné škvrny, farebnej bielizni pomáha uchovať jasné farby a bielej dodá žiarivú bielosť. Navyše na moderných vláknach vytvára ochrannú vrstvu, ktorá funguje ako štít proti vzniku škvŕn. Mastnota, kozmetika alebo omáčka zo špagiet tak nemajú šancu preniknúť do hĺbky vlákien a škvrny sa vyperú ľahšie. S novinkou Rex 3xAction Mediterranean Freshness bude vaše oblečenie čisté a voňavé. Vy môžete relaxovať a užívať si príjemnú náladu bez ohľadu na počasie.

Nový Rex 3xAction Mediterranean Freshness je v ponuke vo forme gélu na bielu a stálofarebnú bielizeň a vo forme pracieho prášku na farebnú bielizeň v niekoľkých veľkostiach balenia, aby vyhovel potrebám každej rodiny.

Prežite s novinkou Rex 3xAction Mediterranean Freshness leto po celý rok. Premeňte pranie bielizne z nutnej činnosti na potešenie a doprajte svojej rodine pocit odpočinku, pohody a atmosféry stredozemných krajín.

Nový Rex 3xAction Mediterranean Freshness je v ponuke od januára 2014. Odporúčané maloobchodné ceny jednotlivých balení sú: 4,29 € (20 dávok), 7,99 € (40 dávok) a 10,99 € (60 dávok).