Oslávte Svetový deň bez tabaku a skoncujte s fajčením

0
1189
  • Svetový deň bez tabaku v utorok, mája 2016.
  • Kampaň „Ex-fajčiari sú nezastaviteľní“ oslavuje „Svetový deň bez tabaku“ a povzbudzuje fajčiarov k osobnej výzve a zdravému životu bez cigarety.
  • V rámci krajín Európskej únie je celkový počet registrovaných užívateľov aplikácie iCoach neuveriteľných 514 používateľov!
  • Na Slovensku sa do aplikácie iCoach do konca mesiaca apríl zaregistrovalo celkom 9.359 užívateľov.

Európska komisia spolu s kampaňou „Ex-fajčiari sú nezastaviteľní“ a Svetovou zdravotníckou organizáciou (World Health Organisation) tak, ako každý rok, oslavuje 31. mája Svetový deň bez tabaku. V súvislosti s cieľom zvýšiť povedomie o škodlivých účinkoch tabaku a fajčenia apeluje k výzve skoncovania s fajčením. Kampaň Európskej komisie s názvom „Ex-fajčiari sú nezastaviteľní“ je zacielená na pomoc mladým ľuďom vo veku od 25 – 34 rokov so zameraním na výhody života bez tabaku, zdravie a kvalitný život bez fajčenia. Aktívnou pomôckou v boji proti fajčeniu je pre fajčiarov digitálny systém plný výziev, aplikácia iCoach, pomocou ktorej úspešne odštartujete svoj život bez fajčenia. Navyše, aplikácia je dostupná zdarma on-line a pre mobilné aplikácie Apple a Android v 23 jazykoch pre 28 krajín Európskej únie. Zahŕňa špecifické výzvy a osobné fázy, ktoré sa zameriavajú na malé, dosiahnuteľné ciele s cieľom získania dokonalej kontroly nad svojim zlozvykom. Kedy je príznačnejší čas skoncovať s fajčením, ako počas Svetového dňa bez tabaku?

Nastavte si svoju prvú výzvu a úspešne skoncujte s fajčením v Svetový deň bez tabaku!

Užívatelia iCoach na Slovensku pribúdajú

Digitálny tréner iCoach využíva aktívne viac ako 479.514 užívateľov. 50 % registrácií v mesiaci apríl bolo zaznamenaných ženami a zvyšnú polovicu predstavovali muži. Priemerný vek aprílových registrácií predstavuje znižujúcu sa vekovú hranicu, 34.2. Na Slovensku aktívne aplikáciu iCoach využíva 9.359 užívateľov. Na základe posledných údajov, 24 % spomedzi zaregistrovaných ex-fajčiarov, prestalo úspešne fajčiť v priebehu 1 roka!

Pre viac informácií navštívte stránku: www.exsmokers.eu/sk-sk