Ošetrujúce farbenie vlasov bez amoniaku s dotykom hodvábu – nová kolekcia od Palette

0
1633

Dokonalá farba na vaše vlasy o akej ste vždy snívali je teraz na dosah.  Značka Palette, jednotka na slovenskom aj európskom trhu, prináša novú kolekciu 20 perfektne ošetrujúcich  odtieňov Palette Perfect Care Color s obsahom luxusného elixíru z hodvábu. Vaše vlasy získajú neopakovateľnú jemnosť, intenzívny lesk a bohaté odtiene, a to všetko bez amoniaku.  

Už po stáročia je vysoko cenená zmyselná jemnosť a luxusná starostlivosť hodvábu. Teraz  ju vďaka  novej kolekcii farieb Palette Perfect Care Color môžete dopriať aj svojim vlasom. Receptúra novinky Palette Perfect Care Color využíva okrem vzácneho hodvábu aj viacvrstvovú technológiu. Počas farbenia sa tak vytvára hneď niekoľko farebných vrstiev, ktoré sa postupne odhaľujú po každom umytí vlasov, čím zaručujú dlhotrvajúcu intenzitu samotnej farby. Vlasom je tak počas farbenia dopriata dokonalá starostlivosť.

Farby Palette Perfect Care Color sú permanentné, s tretím stupňom trvácnosti a ponúkajú škálu až 20 atraktívnych odtieňov. Palette Perfect Care Color sa aj bez amoniaku postará nielen o oslnivý farebný výsledok, ale aj dokonalé krytie šedín. Navyše, opojná ovocná vôňa jablka a maliny s kvetinovými tónmi rozmaznajú pri farbení vaše zmysly.

Na výber sa ponúka široká paleta farieb, od blond odtieňov ako Ľadový a chladný blond cez tmavšie odtiene ako Rubínovo červený či Tmavá škorica, až po čokoládové odtiene Teplý kávový alebo Krémová Mokka. V ponuke farieb nechýbajú ani čierne odtiene, ako napríklad ModročiernyHodvábny sýto čierny.

Palette Perfect Care Color je v slovenských obchodoch dostupná od januára 2015. Nezáväzne odporúčaná maloobchodná cena je 3,99€. Teraz navyše (v období február – marec) pri kúpe farby vo vybraných predajniach (dm-Drogeriemarkt, 101 drogérie, Teta, Kaufland, Carrefour) dostanete misku a štetec na farbenie vlasov ako darček*.

* ponuka platí do vyčerpania zásob, aktivity prebiehajú v termínoch február -marec

Tlačovú správu v elektronickej podobe, ako aj obrázky k novinkám, nájdete na www.henkel.sk.

Spoločnosť Henkel so svojimi vedúcimi značkami a technológiami celosvetovo pôsobí v troch oblastiach podnikania:  Starostlivosť o domácnosť, Beauty Care a Adhesive Technologies (Lepidlá Technológie).  Spoločnosť, založená v roku 1876, so svojimi známymi značkami Persil, Schwarzkopf a Loctite globálne zastáva vedúce postavenie na trhu tak v spotrebiteľských, ako aj priemyselných odvetviach. Henkel zamestnáva okolo 47 000 pracovníkov. V roku 2013 dosiahol tržby vo výške 16, 4 mld. eur a upravený prevádzkový zisk vo výške 2,5 mld. eur. Prioritné akcie spoločnosti Henkel sú evidované v indexe DAX na nemeckej burze cenných papierov. Na Slovensku pôsobí Henkel vo všetkých troch strategických oblastiach už od roku 1991. Henkel Slovensko predáva viac ako 50 značiek a ku koncu roka 2013 spoločnosť zamestnávala 1 300 pracovníkov.