Muži vyberajú svoju kozmetiku impulzívnejšie než ženy

0
1236

Muži bývajú väčšinou racionálnejší, praktickejší a menej emotívni v porovnaní so ženami. To však neplatí pri výbere pánskej kozmetiky, vtedy sa muži riadia skôr svojimi pocitmi a detailne neskúmajú pridanú hodnotu konkrétnych produktov. Z prieskumu* značky Dove MEN+CARE totiž vyplýva, že pri výbere produktov osobnej starostlivosti vyhráva u mužov predovšetkým vôňa a obľúbenosť značky nad kvalitou starostlivosti o pokožku.

Ak chce byť muž pre svoju partnerku príťažlivý, musí dbať o svoj ​​zovňajšok. Nie každý si však potrpí na prehnanú starostlivosť o svoj ​​vzhľad. Nevyhnutným, ale dôležitým začiatkom, je výber vhodnej kozmetiky v oblasti starostlivosti o pokožku. Čo je pre mužov dôležité? Podľa prieskumu* značky Dove MEN+CARE je pri výbere sprchovacieho gélu či antiperspirantu u viac ako tretiny mužov rozhodujúca ich vôňa, a hoci preferujú značky, ktoré považujú za kvalitné, prekvapivo nezohľadňujú úroveň starostlivosti o pokožku vo svojom rebríčku hodnôt.

„Správny výber pánskej kozmetiky je veľmi dôležitý. Pri rozhodovaní by mali muži myslieť na kvalitu starostlivosti o pokožku, ktorú im dané produkty ponúkajú. Ak muži preferujú pri výbere kozmetiky vôňu, musia byť presvedčení o tom, že vybrané produkty poskytujú vhodnú ochranu a maximálny komfort, ktorý im vyhovuje,“ uviedla dermatologička MUDr. Monika Arenbergerová.

V portfóliu produktov Dove MEN+CARE si každý nájde to pravé

Značka Dove MEN+CARE, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2010, ponúka výnimočný rad produktov starostlivosti o pokožku pre mužov v podobe vysoko účinných antiperspirantov a hydratačných sprchovacích gélov, ktoré sa starajú o suchú pokožku a dodávajú mužom maximálnu sviežosť. Zabudnite na nepríjemný pocit suchej pokožky po osprchovaní sa sprchovacími gélmi Dove MEN+CARE, ktoré vďaka špeciálnemu zloženiu s kapsulami MicroMoisture chránia vašu pokožku pred vysušovaním  a osviežia ju hneď v piatich variantoch príjemných vôní. Dove MEN+CARE antiperspiranty účinne obmedzujú potenie. Ak hľadáte šetrnú starostlivosť a spoľahlivú ochranu pred potením až počas 48 hodín, vyskúšajte vysoko účinné, svieže a inovované antiperspiranty Silver Control, Extra Fresh, Clean Comfort či Aqua Impact. Čo prinášajú nové? Okrem účinného zloženia obohateného napríklad o vitamín E, ponúkajú zjednodušený obal produktu pre intuitívnejšie používanie. Pre mužov, ktorí majú radi farebné alebo čierne oblečenie, je ideálnou voľbou antiperspirant v spreji Invisible Dry, s ktorým zabudnete na biele stopy na vašom oblečení.

*Prieskum realizovaný spoločnosťou Ipsos Tambor v dňoch 27.1.–2.2. 2014 s celkovým počtom 500 respondentov

Doprajte si maximálne pohodlie s Dove MEN+CARE Clean Comfort

Pánsky rad Dove MEN+CARE Clean Comfort môžete vyskúšať v podobe sprchovacieho gélu aj antiperspirantu. Rozlúčte sa s vysušenou pokožkou po sprchovaní so sprchovacím gélom Clean Comfort, ktorý vďaka špeciálnemu zloženiu s ultraľahkým kapsulami MicroMoisture chráni pokožku pred vysušovaním  a pomáha redukovať stratu vlhkosti. Doprajte si sviežu sprchu a staňte sa víťazom v boji so suchou pokožkou. Inovovaný rad antiperspirantov Dove MEN+CARE Clean Comfort prináša mužom šetrnú starostlivosť o podpazušie, spoľahlivo zabraňuje poteniu a účinne chráni až počas 48 hodín. Vďaka špeciálnemu zloženiu s obsahom ¼ hydratačného krému, novo obohatenému aj o vitamín E, chráni pokožku pred podráždením.

Nezáväzná odporúčaná spotrebiteľská cena sprchovacieho gélu Dove MEN+CARE Clean Comfort (250 ml) je 2,49 Eur.

Nezáväzná odporúčaná spotrebiteľská cena antiperspirantov Dove MEN+CARE Clean Comfort v spreji, tuhého antiperspirantu a guľôčkového antiperspirantu (150 ml, 50 ml, 50 ml) je 3,29 Eur.