Ku kuchárom Marcelovi Ihnačákovi a Romanovi Paulusovi sa pridala cukrárka – moderátorka Adriana Poláková

0
1352

Do Kuchyne Lidla pribudne v týchto dňoch cukrárka, známa moderátorka Adriana Poláková. Súboj dvoch šéfkuchárov Marcela Ihnačáka a Romana Paulusa osvieži svojimi sladkými receptami v Lidl cukrárni na webovej stránke www.kuchynalidla.sk.

Unikátny koncept Lidl, v ktorom dvaja známi kuchári pripravujú svoje vlastné  rýchle, jednoduché a zdravé recepty za skvelé ceny, si získal tisícky fanúšikov. Zaujal svojou zábavnou formou, výbornými receptami a výhodnými cenami, za ktoré zákazníci potrebné suroviny v Lidli nakúpia. Bonusom sú každý týždeň nové recepty na webovej stránke, v letáku a brožúrke. Fanúšikovia na stránke hlasujú, ktorý tip ich viac zaujal.

V týchto dňoch sa k dvom kuchárom pridá sladká cukrárka – známa moderátorka Adriana Poláková. Ich súboj neovplyvní, len trošku „osladí“ svojimi receptami na podstránke kuchynalidla.sk – Lidl cukráreň. Objaví sa v TV spotoch a rovnako ako kuchári, aj ona bude pripravovať svoje recepty z produktov Lidl, ktoré budú v danom týždni cenovo zvýhodnené. Ako prvý ponúkne recept na obľúbený svieži cheescake. „Kulinársky súboj Paulus vs. Ihnačák sme sa rozhodli doplniť o povestnú čerešničku na torte. Po chutnom jedle totiž prirodzene nasleduje výborný dezert. Zároveň chceme Slovákom poskytnúť ďalší rozmer inšpirácie,“ vysvetlil Tomáš Bezák, hovorca Lidl.

 „Možnosť stať sa súčasťou Kuchyne Lidla ma nesmierne potešila. Verím, že sa mi podarí v ľuďoch prebudiť chuť si niečo sladké doma upiecť a zapojiť aj deti. Moje recepty pritom zvládne aj menej skúsená gazdinka, sú totiž celkom jednoduché,“ povedala moderátorka Adriana Poláková, ktorá je známa aj ako autorka kníh o pečení.