Hosťom Grand Hotela Kempinski High Tatras zahrala rocková kapela 
IMT Smile

0
3354

Slovenská rocková kapela IMT Smile odohrala včera večer komorný koncert hosťom Grand Hotela Kempinski 
vo Vysokých Tatrách. Pesničky ako: Opri sa o mňa, Duch človeka, Viac a viac, Nedá sa ujsť, Úprimnú sústrasť, či Exotika, zahrala skupina z Prešova v zostave: Ivan Tásler, Miro Tásler, Mário Garbera, Lukáš Kolivoška, Dano Šoltis a Tomáš Slávik.

„Skupina IMT Smile nás zaujala tým, že sú to nielen rockeri, ale niektoré ich pesničky majú aj romantické texty. Práve preto sme zvolili pre termín ich vystúpenia máj. Hostia si tak mohli užiť príjemný koncert a oddýchnuť si počas víkendu v luxuse päťhviezdičkového hotela,“ vysvetlila generálna manažérka Grand Hotela Kempinski High Tatras Kathrin Noll. Hoteloví hostia tiež mohli ochutnať nové jarné menu, ktoré pripravili šéfkuchári Tomáš Tejbus a Jozef Breza.

Rok 2014 sa v Grand Hoteli Kempinski High Tatras nesie v znamení slovenskej a českej hudobnej tvorby. Okrem rockerov z IMT Smile, či legendárneho Elánu už vystúpili v Grand Hoteli Kempinski tento rok aj český Olympic. Do konca roka vystúpia aj ďalšie hudobné stálice ako Meky Žbirka a Richard Müller so skupinou Fragile.

Zdroj fotografií: Grand Hotel Kempinski High Tatras.