Fromello ideálne (nielen) na raňajky

0
982

Raňajky sú pre úspešný štart do dňa veľmi dôležité – tvrdia odborníci. Prečo? Pretože naštartujú metabolizmus, dodajú potrebnú energiu a človek, ktorý sa naraňajkuje, nemá tendenciu počas dňa sa prejedať. Dostatok sacharidov na začiatku dňa vraj vyvoláva aj dobrú náladu. Ak máte ráno chuť na niečo ľahké a dobré, máme pre vás novinku za skvelú cenu z bohatého sortimentu mliečnych výrobkov v predajniach Lidl.

Pilos Fromello je ľahká našľahaná nátierka z čerstvého smotanového syra. Dostanete ju kúpiť v štyroch rôznych príchutiach – klasickú smotanovú, so šťavnatou pažítkou a cibuľou, pikantným chrenom, paradajkami, paprikami a čili. Výborne chutí na celozrnnom tmavom chlebíku aj bielej bagete. Pre extra prísun vitamínov si chlebík obložte čerstvou zeleninou – v zime napríklad aj hoblinami z mrkvy, plátkami bielej reďkovky alebo šalátovej uhorky.

S nátierkou pripravíte nielen chutnú desiatu či olovrant, ale raz–dva vykúzlite aj pohostenie pre návštevu – napr. kanapky s Fromellom ozdobené bylinkami, olivami či cherry paradajkami. Fromello môžete tiež natrieť na plátky šunky, vrstviť ich na seba a potom z nich nakrájať malé trojuholníkové jednohubky prepichnuté ozdobným špáradlom.

Cena: 0,79 € / 150 g, Lidl