Ďalšie ocenenie pre Kúpele Luhačovice, a.s.

0
1365

Pobyt Regenerácia chrbta a kĺbov získal Cenu poroty v súťaži Hit sezóny 2014 

Pobyt Regenerácia chrbta a kĺbov v kúpeľnom hoteli Palace **** v Luhačoviciach, ktorý je zároveň najväčším miestnym hotelom, získal Cenu poroty v tradičnej súťaži Hit sezóny 2014. Súťaž vyhlásila už po piaty raz Centrála cestovného ruchu Východnej Moravy. Ocenenie prevzali zástupcovia akciovej spoločnosti Kúpele Luhačovice (Lázně Luhačovice) na slávnostnom vyhlásení výsledkov súťaže o najlepší produkt turistickej oblasti Východná Morava. Vyhlásenie sa konalo na záver Výročnej konferencie cestovného ruchu turistického regiónu Východná Morava v utorok 4. februára 2014 v Múzeu regiónu Valašsko na Vsetínskom zámku. LL-Hitsezony2014

„Regenerácia chrbta a kĺbov je týždenný pobyt s kombináciou procedúr, ktoré boli špeciálne zostavené našimi kúpeľnými lekármi a fyzioterapeutmi. Pridanou hodnotou je tiež bonus vo forme inhalácií prírodnej minerálnej vody pre regeneráciu dýchacích ciest,“ povedal výkonný riaditeľ Kúpeľov Luhačovice, a.s., Ing. Jiří Dědek a dodal: „Nespornou výhodou je tiež skutočnosť, že všetkým hosťom garantujeme využitie prírodných minerálnych prameňov na liečbu a k liečebno-rehabilitačným účelom. Naviac naši skúsení lekári sú pripravení potvrdiť vhodnosť procedúr, prípadne vykonať zámenu podľa aktuálneho zdravotného stavu klienta.“

Dodal, že pobyt je určený všetkým, ktorí majú objektívne ťažkosti s pohybovým aparátom, ale i tým, pre ktorých bude pobyt prevenciou ochorenia chrbta a kĺbov. Mal by tiež byť určitou alternatívou aj pre tých, ktorí nebudú mať nárok na kúpeľnú liečbu hradenú zdravotnými poisťovňami. „Kúpele Luhačovice už nie sú iba vyhlásené kúpele na liečbu dýchacích ciest. Vlani sa u nás liečila celá pätina pacientov s ochoreniami pohybového aparátu,“ upozornil J. Dědek.

Kúpeľný hotel Palace**** je najväčší liečebný hotel v Luhačoviciach, so všetkými službami pod jednou strechou. Ponúka viac ako 60 druhov procedúr, vrátane tých  s využitím  prírodného liečivého zdroja (kúpanie v minerálnej vode, inhalácie) a tiež nepretržitú lekársku službu. Garanciou odbornosti a kvality poskytovaných služieb je prestížny certifikát EuropespaMed udelený Európskou asociáciou kúpeľov, ktorého je hotel držiteľom.

„Každý hosť akciovej spoločnosti Kúpele Luhačovice naviac dostane po príchode klientsku kartu zliav a výhod, pri ktorej predložení ušetrí nielen v zariadeniach Kúpeľov Luhačovice, a.s., napríklad aj vo wellness centre, bazéne v Centrálnych kúpeľoch, alebo pri objednaní výletov, ale tiež v mnohých miestnych obchodoch, alebo v galérii,“ povedal na záver J. Dědek.

Pre akciovú spoločnosť je to už štvrté ocenenie v päťročnej histórii tejto súťaže. Pobyt Medical wellness v ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hoteli, ktorý bol ocenený ako Hit sezóny 2011, sa od tej doby stal jedným z najúspešnejších produktov Kúpeľov Luhačovice.

Kúpele Luhačovice (Lázně Luhačovice), a.s., a Liečebné kúpele Jáchymov (Léčebné lázně Jáchymov), a.s., ktoré spolu tvoria najväčšiu kúpeľnú skupinu v Českej republike SPA & WELLNESS NATUR RESORTS, v tomto roku už uspeli aj v inej súťaži a vo Veľkej cene cestovného ruchu 2013/2014, keď získali prvé dve miesta v kategórii najlepší kúpeľný a wellness balíček. Súťaž je vyhlasovaná vydavateľstvom C.O.T. media a Veletrhy Brno, v rámci veľtrhov GO a Regiontour. Cieľom súťaže je zviditeľnenie výnimočných a vysoko kvalitných činov v oblasti cestovného ruchu a upozornenie na atraktívne novinky. Tým súťaž prispieva  k skvalitňovaniu služieb v cestovnom ruchu. Ide o prestížne ocenenie, okrem iného, aj vďaka vysokému kreditu usporiadateľov.

Cenu za víťazný produkt s názvom „Aktívna dovolenka v Luhačoviciach“ pre Kúpele Luhačovice, a.s., prevzal na slávnostnom vyhlásení 16. 1. 2014 v Brne výkonný riaditeľ  akciovej spoločnosti Ing. Jiří Dědek, MBA. Tento víťazný produkt ponúka spojenie kúpeľného relaxačného programu, so športovými a kultúrnymi aktivitami, doplnené o poznávanie okolia. Produkt je prínosom nielen pre Kúpele Luhačovice, ale i pre rad ďalších subjektov cestovného ruchu zo Zlínského kraja. Oslovuje turistov, cyklistov, alebo milovníkov vážnej hudby a divadla. Všetkým majú Luhačovice čo ponúknuť.

Striebornú priečku obsadil produkt „Krušné hory aktívne – na bicykli, na lyžiach i pešo“. Ocenenie prevzala obchodná riaditeľka Liečebných kúpeľov Jáchymov, a.s. Ing. Jana Vaňková. Aj u týchto kúpeľov porota ocenila prepojenie kúpeľných služieb s aktívnou dovolenkou. Skutočnosť, že po roku Luhačovice i Jáchymov získali opäť hlavné ocenenie v tejto súťaži, svedčí o tom, že sa im darí výmena skúseností a vzájomné prepojenie obchodných aktivít v rámci skupiny.

Viac informácií je na www.LazneLuhacovice.cz  a www.laznejachymov.cz