Domov Komerčné články Chutné rybičky pre zdravšie detičky

Chutné rybičky pre zdravšie detičky

Trápi vás, že vaše deti preferujú sladkosti pred zdravou stravou? Nemusíte robiť kompromisy medzi tým, čo je pre ne dobré a čo im chutí. Máme pre vás riešenie – na slovenský trh prichádza unikátny výživový doplnok, ktorý pomáha detskému organizmu správne sa vyvíjať, navyše chutí skvele a vyzerá hravo. Vyskúšajte chutné rybičky pre zdravšie detičky!

Už žiaden nechutný rybí tuk! 

Žuvacie kapsuly OmegaMarine Junior so sviežou príchuťou obsahujú kvalitné omega-3 mastné kyseliny z čerstvého nórskeho tuniaka. Omega-3 mastné kyseliny, kľúčové zložky pre zdravý vývoj detského mozgu, majú bohaté zastúpenie v tučných rybách, ale len máloktoré dieťa má rado rybacinu, nehovoriac o tom, že podľa štatistík jedia Slováci o 50 % menej rýb ako priemerný obyvateľ Európskej únie!

„Rybí tuk s omega-3 mastnými kyselinami  je u detí nenahraditeľný,  zabezpečuje zdravý vývoj mozgu a nervového systému, zraku, zlepšuje mentálne schopnosti detí, buduje a chráni imunitný systém dieťaťa, znižuje riziko závažných autoimunitných a alergických reakcií,“ vysvetľuje odborníčka na výživu MUDr. Alžbeta Béderová, CSc. Telo si omega-3 mastné kyseliny nedokáže vyrobiť samo, „preto je nevyhnutné zabezpečiť príjem omega-3 buď pravidelným a dostatočným konzumom rýb, alebo formou kvalitných výživových doplnkov,“ radí špecialistka a dodáva, že v dospelom veku a predovšetkým v období tehotenstva a dojčenia sa odporúčania mierne zvyšujú.

OmegaMarine Junior v tvare rybičky chutia ako cukrík a  žuvaním 2 kapsúl denne získa vaše dieťa dostatočný prísun omega-3 aj bez konzumácie rýb. Na OmegaMarine Junior nedá dopustiť ani známa slovenská herečka Zuzana Vačková, ktorá ich dávkuje svojim deťom: „Máme šťastie, že dnes už nemusíme jesť rybí tuk v takej forme, ako nám nechutil – tekutý na lyžičke. Stačí si dať chutnú kapsulu a pomôcť si tak jednoduchou cestou k dobrému zdraviu.“

Kapsuly OmegaMarine Junior neobsahujú žiaden cukor, sú sladené stéviou a obohatené o vitamíny A, D, E. Prispievajú nielen k normálnemu fungovaniu mozgu, zraku a srdiečka vášho dieťaťa, ale prospešné sú aj pre jeho silné zúbky, dobrú stavbu kostí a správne fungovanie imunitného systému.

Viac informácií o výživovom doplnku OmegaMarine Junior a možnostiach jeho kúpy nájdete na stránke www.omegamarinejunior.sk.

_SJ_1855