Zažite na vlastnej koži divoký západ

0
2014

Od júna sa v Nevade otvára rezort Mustang monumet, ktorý vás prenesie do čias indiánov, divokých mustangov a rozsiahlych prérií.

Ručne maľované típí s veĺkou manželskou posteľou, jemné prádlo, podlahy z tvrdého dreva, ručne vyrobené indiánske koberce, luxusná kúpelňa a 24 hodinová služba komorníka – to je luxus čo ponúka súčasný divoký západ.

Hosťom je k dispozícií mnoho outdoorových aktivít. Jednoznačne najvyhľadávanejšou aktivitou je jazdectvo, ktoré je kľúčom k spoznávaniu tamojšej krajiny. Medzi ďalšie aktivity patrí jazda na Konskom safari koči, lukostreľba, turistika a božské kúpeľné procedúry v típí.

V ničom nezaostáva ani kuchyňa, ktorá je zmesou chuti moderného západu a indiánskej klasiky. To všetko si môžete vychutnať pri ohni pod hviezdnou oblohou a v uchu vám budu znieť príbehy a piesne kovbojov.

Zaži divoký západ na vlastnej koži

Filantrop Madeleine Pickens tu zriadil na 900 m² hornatej a malebnej krajine miesto pre 600 potomkov divokých koní, ktoré pomáhali osadníkom objavovať nespútaný západ.

Zaži divoký západ na vlastnej kožiZaži divoký západ na vlastnej kožiZaži divoký západ na vlastnej kožiZaži divoký západ na vlastnej koži