Letný pozdrav zo Španielska, Villa Chameleon

0
2737

Tento dom bude určite snom mnohých z vás. Krásny výhľad na more, vo vynikajúcej lokalite, to ponúka Villa Chameleon. Táto nehnuteľnosť je v súčasnosti na predaj a v prípade záujmu si každý detail domu môžte prezrieť na stránke Mallorca Sotheby. Villa Chameleon sa nachádza na jednom z najkrajších miest Palma de Mallorca v exkluzívnej oblasti Son Vida. Dom sa môže pochváliť dokonale bielym lesklým interiérom, ktorý sa môže rozžiariť do rôznych farieb v závislosti od vašej nálady. Fascinujúca súhra svetelných efektov má schopnosť zmeniť výzdobu vášho domu v priebehu pár sekúnd.  Farby môžte naprogramovať tak, aby zvýraznili určité časti domu.

Villa Chameleon

Dokonalý biely interiér upriamuje pozornosť na svieže záhrady a skalnatú krajinu. Villa Chameleon je tvorená z troch budov. Hlavná budova sa skladá z priestrannej obývacej izby, knižnice, TV miestnosti, hlavnej spálne s kúpeľnou, kuchyne a vínnej pivnice. V druhej a tretej budove sa nachádza obývacia izba a ďalšie miestnosti slúžiace na odpočinok pre vás a vašich hostí. Samozrejme, táto nehnuteľnosť má aj vlastnú pristávaciu plochu.

Foto : Benjamin Antony Monn

Villa ChameleonVilla ChameleonNeat-white-interiorHelicopter-Villa ChameleonVilla ChameleonVilla ChameleonVilla ChameleonVilla ChameleonVilla ChameleonVilla Chameleon