Domov VYCHYTÁVKY Staňte sa vaším obľúbeným hrdinom zo Star Wars

Staňte sa vaším obľúbeným hrdinom zo Star Wars

Star Wars je pre tých, ktorí sa chcú vydať na cestu na planétu Hoth neoddeliteľnou súčasťou. Prežiť v teplotách pod nulou môže byť náročné, no našťastie vďaka Selk’bag nositeľným spacím vakom budete po celý čas v pohodlí a teple. Tieto príjemné a hrejivé spacie vaky, ktoré môžete nosiť na výlet, kde ortuť klesá tesne k bod mrazu, sú dostupné v štyroch rôznych prevedeniach obľúbených hlavných hrdinov.

Pri nositeľných spacích vakoch Star Wars máte na výber, ktorým hrdinom sa stanete: Chewbacca, Buzz Lightyear, Radiation Suit či Darth Vader. Spacáky sú určené na to, aby ste boli izolovaní až do teploty 4 °C

Dizajn spacích vakov je navrhnutý tak, aby zabezpečil pohodlný spánok i pohodlie pri nosení na dobrodružstve. Spacie vaky sú ideálne pre jarné a letné kempingy. Sú vybavené odnímateľnými topánkami, takže k nim môžete pohodlne nosiť aj vlastnú obuv.

Spací vak je vybavený E zipsom, ktorý zabezpečí pohodlný a bezproblémový vstup aj izolovanú kapucňu pre udržanie tepla. Ak ho momentálne nemáte na sebe, je k nemu dodaná pohodlná taška na prenášanie, ktorú môžete zbaliť so sebou kamkoľvek, kam idete.

SÚVISIACE ČLÁNKY