Staňte sa vaším obľúbeným hrdinom zo Star Wars

0
2977

Star Wars je pre tých, ktorí sa chcú vydať na cestu na planétu Hoth neoddeliteľnou súčasťou. Prežiť v teplotách pod nulou môže byť náročné, no našťastie vďaka Selk’bag nositeľným spacím vakom budete po celý čas v pohodlí a teple. Tieto príjemné a hrejivé spacie vaky, ktoré môžete nosiť na výlet, kde ortuť klesá tesne k bod mrazu, sú dostupné v štyroch rôznych prevedeniach obľúbených hlavných hrdinov.

Pri nositeľných spacích vakoch Star Wars máte na výber, ktorým hrdinom sa stanete: Chewbacca, Buzz Lightyear, Radiation Suit či Darth Vader. Spacáky sú určené na to, aby ste boli izolovaní až do teploty 4 °C

Dizajn spacích vakov je navrhnutý tak, aby zabezpečil pohodlný spánok i pohodlie pri nosení na dobrodružstve. Spacie vaky sú ideálne pre jarné a letné kempingy. Sú vybavené odnímateľnými topánkami, takže k nim môžete pohodlne nosiť aj vlastnú obuv.

Spací vak je vybavený E zipsom, ktorý zabezpečí pohodlný a bezproblémový vstup aj izolovanú kapucňu pre udržanie tepla. Ak ho momentálne nemáte na sebe, je k nemu dodaná pohodlná taška na prenášanie, ktorú môžete zbaliť so sebou kamkoľvek, kam idete.