Hra o tróny – pelech pre mačky ako železný trón

0
2275

Ak ste fanúšikom seriálu Hra o tróny, tak prirodzene aj vaša mačka je. Mačky sa síce tvária, že tomu nevenujú pozornosť, no pravdou je, že tajne chcú ovládnuť Westeros, poraziť drakov a zasadnúť na železný trón. Priznajte sa, že si viete predstaviť ako vaša mačka sedí na tomto pelechu z Hier o tróny a vy vo vašej hlave počujete znieť hlavnú pieseň. Vášmu psovi by sa to tiež páčilo. Možno sa o tento trón zvrhne bitka, presne tak ako v seriáli.

Tento trón vhodný pre mačky je 43 centimetrov hlboký, 70 centimetrov široký a 78 centimetrov vysoký. Je vyrobený z plastových mečov striebornej farby a obsahuje 2 farebné vankúše. Nuž, toto je trón pre vašu mačku, ale skutočná otázka je, na koho strane vaša mačka stojí? Sú to Starkovci, Lanisterovci alebo niekto iný?

Len sa uistite, že tento mačací pelech bude vždy otočený smerom k televízii, aby vaše mačky nikdy nezmeškali novú časť Hier o tróny. Irónia je, že tento železný trón je oveľa viac pohodlný ako ten skutočný. Takže mačky dostanú pohodlný trón, zatiaľ čo ľudí budú pichať meče a nebudú si môcť pokojne sadnúť. Tie mačky nejakým spôsobom vždy dostanú, čo chcú.