Baby monitor, s ktorým o dieťati budete vedieť takmer všetko

0
1298

Technologická spoločnosť zavádza ako prvá na svete SPROUTLING monitor, ktorý ma rodičom uľahčiť začiatky rodičovstva. Miesto stresu chce priniesť viac zábavy, tým že za pomoci moderných technológií vám ponúka pohľad na dieťa a jeho okolie.

Produkt sa skladá z troch častí. Prvou časťou je senzor umiestnený v mäkkom a priedušnom obale, ktorý sa umiestňuje na členok, ten má za úlohu sledovať detskú tepovú frekvenciu, teplotu kože, pohyb a polohu spánku. Inteligentná nabíjačka, ktorá sleduje izbovú teplotu, vlhkosť, monitoruje zvuk a svetlá s cieľom optimalizovať podmienky pre lepší spánok a odpočinok dieťaťa. Mobilná aplikácia zbiera získané poznatky zo senzora a nabíjačky a posiela v reálnom čase upozornenia rodičom.

Senzor je umývateľný a prichádza v troch veľkostiach, aby mohol rásť s dieťaťom. To znamená, že v priebehu vývoja v detstve rodičia môžu porovnávať zmeny v srdcovej frekfencii alebo zmeny kožnej teploty. Sproutling monitor sa má začať predávať v roku 2015 a jeho cena je 259 dolárov.

126580-simple-black-square-icon-business-cart-arrow