Ultimate Ears rozbieha párty s aplikáciou PartyUp

0
2542

Značka Ultimate Ears predstavila novú aplikáciu, ktorá vám umožní behom pár sekúnd bezdrôtovo prepojiť viac než 50 reproduktorov. Každú párty tak môžete posunúť na novou úžasnú úroveň. Vďaka vysoko odolný a vode odolným (IPX7) bezdrôtovým reproduktorom, ktoré sa pripájajú cez rozhranie Bluetooth®, môžete už od ich prvopočiatkov organizovať párty kdekoľvek chcete – na dvore alebo aj na pláži.

Pred troma rokmi prišla značka Ultimate Ears s párovaním viacerých reproduktorov súčasne a ponúkla túto možnosť všetkým. Teraz sú reproduktory Ultimate Ears pripájané cez rozhranie Bluetooth jediné, ktoré umožňujú škárovanie viac ako dvoch – dokonca viac ako päťdesiatich reproduktorov naraz a vy tak môžete vytvoriť kúzelné chvíle pri rodinných výletoch, piatkovom rozjazde s priateľmi alebo pri vašej ďalšej legendárnej oslave. A aj keby ste párovali len dva reproduktory, je teraz proces párovania vďaka prepracovanej aplikácii ešte rýchlejší a pohodlnejší.

Vďaka bezplatnej bezdrôtovej aktualizácii existujúcich aplikácií UE BOOM a UE MEGABOOM môžete ľahko prezerať, vyberať a potiahnutím pridávať dostupné reproduktory, ktoré majú party posilniť, počas niekoľkých sekúnd. Aplikácia PartyUp ponúka možnosť rýchlo synchronizovať napríklad len niekoľko reproduktorov Ultimate Ears alebo skutočne povýšiť a prepojiť vyše 50 reproduktorov, keď má byť akcia skutočne monumentálna. Párty bude mohutnejšia tým, čím viac kamarátov sa pripojí, aby celkový zvuk bol ešte silnejší.ue_partyup11