Už tento týždeň si môžete vydražiť svoj súkromný ostrov

0
1698

Večera pri sviečkach na pláži, relaxačné masáže a kúpeľné služby, tropické počasie, krásne piesočnaté pláže a maximálne súkromie, chcete vlastniť svoj vlastný ostrov?

Tento ostrov je jeden z mála ostrovov s vlastnou pristávacou plochou a letiskom. Táto výnimočná aukcia sa bude konať v Trump SoHo v New Yorku 15. mája  a vyvolávacia cena je 40 miliónov eur. Na ostrove sa nachádza 275 hektárov piesočnatých pláži, ovocné stromy a tropické rastliny, čo z tohto ostrova robí ideálne miesto na relax a odpočinok.

Hlavná nehnuteľnosť ponúka približne 3000 m² plochy, na ktorej nájdete šesť spální a šesť kúpeľní. Budova sa nachádza na najvyššom bode ostrova a ponúka výborný panoramatickým výhľadom na vlastný ostrov. Samostatný bungalov má vlastnú posilňovňu a meditačnú terasu.

Kúpte si svoj súkromný ostrovKúpte si svoj súkromný ostrovKúpte si svoj súkromný ostrovKúpte si svoj súkromný ostrovKúpte si svoj súkromný ostrovKúpte si svoj súkromný ostrovKúpte si svoj súkromný ostrovimg_571Kúpte si svoj súkromný ostrovKúpte si svoj súkromný ostrovKúpte si svoj súkromný ostrovKúpte si svoj súkromný ostrov