Čo tak dať si stanovačku v Keni?

0
1694

Kicheche tábory sa skladajú zo štyroch súkromných luxusných táborov v Keni: Bush, Mara, Laikipia a údolia. Tieto luxusné tábory sa nachádzajú v prírodnej rezervácií a môžu sa pochváliť úžasným výhľadom na Masai Mara.

Jednotlivé tábory sa od seba líšia počtom stanov, vybavením, a čo je hlavné, lokalitami. Kým Kicheche Bush sa nachádza na okraji rezervácie, Kocheche Laikipia sa nachádza na úpätí pôvodných lesov s výhľadom na napájadlo pre zvieratá.

Kicheche ponúka hosťom divoké safari a citlivo spravované tábory v krásnom prostredí. Firma si vybudovala svoju dobrú povesť na kvalite samotného tábora, zamestnancov a sprievodcov. Tým, že návštevnici bývajú v stanoch  majú možnosť neustále vnímať okolitú divočinu. Tábory sa tiež môžu pochváliť gurmánskou kuchyňou.

Tábory sa nachádzajú v samom srdci divokej prírodnej rezervácie. Miestne súkromné rezervácie predstavujú budúcnosť v ochrane prírody v Keni, pomáhajú chrániť nielen flóru a faunu, ale tiež poskytujú finančné zabezpečenie a podporu pre mieste komunity.

Kicheche prevádzkuje všetky tábory v súlade s environmentálnymi normami. Solárna energia je hlavným zdrojom Kicheche a bio zelenina je pestovaná v každom tábore.

kicheche kicheche kicheche kicheche kicheche kicheche