Do interiéru obraz či grafiti?

0
1993

Čo podľa vás patrí na stenu? Žeby extravagantné grafiti? Ktovie ako by vyniklo v interiéri. Tam sa predsa len viac hodí pekný obraz. Napríklad nejaký príjemný kúsok z ponuky eshopu Perfektneobrazy.sk. Tlačené aj ručne maľované obrazy s rôznymi motívmi vás nenechajú na pochybách.

Obzeráte sa po vhodných doplnkoch do bytu a neviete sa medzi množstvom možností zorientovať. Vyskúšajte naozajstné umenie. Zaveste moderný obraz na stenu a je vymaľované. Okrášlite priestory, kde maľby najviac vyniknú. Vaša obývačka či spálňa s nimi dostane úplne iný šmrnc.

Motív obrazu do spálne je rozhodujúci

Spálňa je miestom pokoja a oddychu, takou malou oázou kľudu v rozbúrenom mori všedných dní. Nemala by byť priveľmi preplnená nábytkom a už vôbec nie elektronikou či pracovnými potrebami. Tie predsa majú tiež svoje miesto. Keď máte pracovať pracujte, keď je čas na oddych oddychujte. Dopomôcť vám k tomu môže aj štýlový obraz do spálne, ktorý upokojí vaše zmysli a privodí vám blažený pocit relaxu. Ak máte radi prírodu, siahnite po obrazoch so stromami alebo krajinkách a prineste si kúsok dokonalosti z prírody k vám domov. Ak pociťujete deficit vyrovnanosti, dobrým krokom budú obrazy feng shui plné harmónie a krásy.

Obývačka by mala reprezentovať

Obývacie priestory sú výkladnou skriňou nejedného príbytku a aj z tohto dôvodu nebude zlým riešením, ak svoju obývačku vyzdobíte štýlovým obrazom. Dobrou voľbou bude za každých okolností abstraktné umenie, ktoré dodá vášmu interiéru nádych modernosti. Navyše sa takéto obrazy výborne kombinujú s farebným odtieňom obývacieho nábytku. Môžete využiť aj predaj obrazov na plátne, najmä tých ručne maľovaných. Dobrým zvykom pri ručnej výrobe je, že každý jeden z takýchto výrobkov je unikátom. Preto ak chcete ísť do jedinečnosti, nechajte si obraz namaľovať. Zvoľte si motív podľa vašich predstáv a ostatné nechajte na ume a ruke umelca. Uvidíte, že nebudete sklamaní.

Ilustračné foto: pixabay.com